Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki a nettó 270 ezres fizetés...

Ciki a nettó 270 ezres fizetés? Nem Pest, hanem vidék.

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy manapság kell a nettó 300 ezer minimum, Pesten a 400 is, ha az ember hosszú távon meg akarja tartani a nőt. Ugye a mozi, koncert, étterem, wellness hétvége, nyaralás stb. nem 2 fillér főleg 2 főre.
2018. ápr. 3. 12:23
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha sugardaddy akarsz lenni, arra ez kevés. Csak a lízing Merci el fog vinni alsó hangon havi 150-et. :(
2018. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
merci??? hát ennyi pénzből örülök már egy ford focus-nak is...
2018. ápr. 3. 15:29
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Hm, volt olyan időszak, amikor én kértem pénzt a barátnőmtől cigire. Szerencsére, ma már egyáltalán nem iszok, és nem cigizek. Az akkori barátnőm pedig már 6 éve a feleségem.
2018. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Én 400-500 között keresek, barátnőm millió felett már jó ideje, volt, hogy én tartottam el, most meg van, hogy ő fizette a repjegyeket meg a szállást 8 időzónával arrébb. Nem azért, mert én nem tudtam volna beleadni a felét, csak azt mondta, hogy most legyen ez.


Akkor is szerettük egymást, amikor én 200-at kerestem, ő meg semmit, meg most is. A pénz könnyebbé tesz dolgokat, de nem határozhat meg egy kapcsolatot.

2018. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
62%
Hol kapsz ennyit, milyen szektorban 25 évesen? Én 32 évesen a 200 at sem, pedig tanultam érte mint állat.
2018. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
En havi 5 millot keresek.persze vallalkozassal, az ciki?
2018. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%
Ennyi ésszel nem tudom elképzelni, hogy akárki is nettó 270et fizet neked hát még többet.
2018. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

Cikinek nem ciki, de azt jól látod, hogy semmire sem elég.

Nettó 750 fölött már alakul, bele kell húzni, hogy meglegyen. 25 évesen sok tapasztalatod még valszeg nincsen, szóval ez jó kezdés, csak továbbra is hajtsál.

2018. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem el, hogy emberek komolyan veszik ezt a kérdést.. jó nyilván számít valamilyen szinten ki mit keres, de a nő is képes pénzt keresni. Milyen ostobának kell olyan nő aki semmire nem képes?? Ha csak a pénzed miatt van veled mennyivel különb egy k.urvától?
2018. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Egy not nehogy mar a feri tartsa el. Hat ez akkor olyan mintha venned a csajt, es csak szolgaltatasnak valo,mivel fizetsz neki.

Ha szeretitek egymast,a csaj fizeti.sajat maganak te meg magadnak. Akkor kell kozos kasszan elni ha hazasok vagytok es vannak gyerekeitek.

Engem is pof..ara vett egy csaj, 50'ezerrel lehuzott, en meg hu.ne adtam, es otthagyott utana,tehat NEM KELL FIZETNI A NONEK.van nekik is ket kezuk,ket labuk,agyuk ,dolgoznak ok is van penzuk, manapsag semmivel sem keres tobbet egy no mint egy ferfi, vagy semmivel sem keres tobbet egy ferfi.mint egy no.sot egy nőnek meg elobb is lehet munkaja ha szep,webcam stb. Tehat ne fizess csajnak,koltsd magadra egyszer fiatal mindenki.

2018. ápr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!