Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 éves vagyok, mit lenne...

20 éves vagyok, mit lenne érdemes tanulnom? Vagy menjek olyan céghez dolgozni, ahol van feljebb lépési lehetőség?

Figyelt kérdés
Érettségim van angolul tudok, illetve most szeretném el kezdeni a németet.
2018. ápr. 19. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
mi érdekel?
2018. ápr. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Az érettségi ma értéktelen, az angol meg alap. Tehát röviden-tömören nem értesz semmihez. A mostani munkaerőpiacon ezzel te nem fogsz sehova előrébb lépni, mert a másik több ezer huszonéves még ezek mellett képzett is.

Mihez van érzéked egyáltalán?

2018. ápr. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
repülésirányító, programozó vagy valami valami pénzügyi szakértői állás vagy képzés a 3 legjobban fizető szakma manapság. Esetleg rendszergazda.
2018. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok mint te, de eddig nem nagyon jutottam semmire.


Matekból soha nem voltam jó, így a jól fizető szakmák kizárva, meg szerintem nem is élvezném a munkám ilyen területen, még ha meg is tudnám tanulni.


Nyelvek tanulásának meg valahogy nem sok pénzügyi értelemben vett hasznát látom. Mivel mindenki angolul beszél. Tehát, ha nem akarok Franciaországba költözni, vagy francia irodalmat, cikkeket olvasni, akkor teljesen felesleges megtanulnom a nyelvet.


Szóval csak azért írtam, mert engem is érdekel a kérdés.

2018. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!