Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak szerintem keresek keveset?

Csak szerintem keresek keveset?

Figyelt kérdés

Sziasztok Minőségellenőrként melózok Szolnokon havi 150 nettó fixért ez csak szerintem kevés? Pályakezdő vagyok és körülnézve ismerőseim között szarul keresek.

Egy ismerősöm a decathlonban dolgozik és a bicókat rakja sorba ezért kap 130 nettót egy érettségivel.

+20000ftért én felelősséget vállalok havi kb 40 millió forintnyi cuccért van szakmám és érettségim (gépgyártás technologus vagyok).

Vagy csak én látom rosszul a világot?



2018. ápr. 19. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, mit csinál egy minőségellenőr, de fontosnak hangzik. Nekem picit kevésnek tűnik, de a 200 soknak tűnne.
2018. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%

"Csak furcsa h egy hegesztő többet visz haza + cafeteria + prémium és az órabére is több."


Nekem meg az a furcsa, hogy te érettségivel többet keresel, mint én diplomával. A hegesztő különben egy nagyon keresett szakma, nem meglepő, hogy jól megfizetik.

2018. ápr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Magyar viszonylatban nekem jónak tűnik. Inkább örülj, hogy nem kevesebb. Egyébként Mo-n kevesek a keresetek. És nem mondom, hogy ez jól van így :/ Viszont máshol meg örülnének a te fizudnak is, olyan szegények. Szóval meg tényleg magyar viszonylatban szerintem elég jó; számomra elég jónak hangzik pl a fizud. Az a nettó 150e.
2018. ápr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

Diplomával voltam olyan minőségellenőr, aki a fő termékprofiltól eltérő termékek fejlesztésében kutatás-fejlesztési feladatokat, és ehhez a termékkörhöz kapcsolódó reklamációkezelési feladatokat is ellát.


Így kaptam, k+f bónuszokkal együtt 120-150 nettot(egyszer volt, hogy kaptam 190et), plusz 25.000 bérlettámogatást, 7000 cafeteriat.

2018. ápr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
93%
Iszonyat durva innen Pestről olvasni az érveket-ellenérveket 200 alatti fizetésről. És nem, nem élek burokban, Pesten is vannak 200 alatt fizető munkák, de egy jobb szakmával vagy diplomával 200-250 körüli kezdő fizuk vannak. Baromi igazságtalan, hogy 100 kilométerrel arrébb milyen különbségek vannak és örülni kell egy 150-es fizunak is.
2018. ápr. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
66%

Én szintén minőségellenőrként dolgozom.

3 műszak, 3 túlórával, cafetériával nettó 250e ft a havi fizetésem.

Kérdező, a minőségellenőr pedig nem "középvezető" ugyan úgy, ahogy én is, te is egy betanított munkás vagy!

Vagy akkor nagyon eltérő a középvezetőkről kialakított képünk, mert nálunk a középvezetők azok a gyártósori vezetőtől kezdődik (nem, nem a műszakvezető)

De igen, keveset keresel.


Veszprém megye.

2018. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ahogy nézem, minőségellenőrnek hívják a gyártósori meóst és egy fél fokkal magasabb rangú, tényleges ellenőrt is. Nem derült ki, hogy a kérdező ezek közül melyik.
2018. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!