Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így is jár munkanélküli segély?

Így is jár munkanélküli segély?

Figyelt kérdés

Fél éve dolgozom a mostani munkahelyemen mint pályakezdő, de borzasztó és fel akarok mondani. Nézelődök és van is függőben néhány interjúm, de ajánlatom nincs, de félek nem tudom kivárni a végét, illetve interjúzni se nagyon engednek el.


Az elmúlt 3 évben biztos volt 360 nap munkaviszonyom, de a nagyját úgy dolgoztam le, mint diákmunkás, ezt is számításba veszik az elbírálásnál? Az adóigazoló lappal és a szövetkezettel kötött szerződéssel tudom igazolni a korábbi munkaviszonyomat.



2018. ápr. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi a felmondási idő? van esély hogy gtalálsz valamit az alatt?
2018. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hónap. Esély van, hogy 3 interjúm is lesz, egy önkéntes pozícióra is jelentkeztem külföldön és a hó végéig kapok választ arról, de addig nem akarom elbízni magam amíg nincs konkrét ajánlatom. Viszont olyan kritikus bent a helyzet, hogy félek tényleg nem bírom ki...
2018. ápr. 22. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak az a jogviszony számít, ami után fizettél munkaerőpiaci járulékot. A diákmunka nem ilyen.
2018. ápr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A diákmunka nem számít bele, "rendes" munkából kell meglennie a 360 napnak.
2018. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!