Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sokan irják itt, hogy munkaerő...

Sokan irják itt, hogy munkaerőhiány van, mindenki találhat munkát, akkor én miért nem találok még alja melót sem?

Figyelt kérdés
Budapesten lakom, sokak elmondása szerint itt százával várnak az emberre a lehetőségek, mégis hol vannak ezek a lehetőségek? A multik többnyire csak diákokat alkalmaznak, én meg nem vagyok diák. Akkor most mi is az igazság a munkaerőhiány kapcsán?

2018. ápr. 29. 14:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell hozzá, de ha akarnál! dolgozni, már rég lenne melód.


Engem első blokkra felvettek az ósanba, pedig kb. úgy álltam hozzá, hogy leszarom, akkor már esélyes volt külföld is, de addig kellett valami meló :D

2018. máj. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
82%

ezt látatlanban nem tudjuk biztosan megválaszolni.


Magyarországon nincs igazán ennek kultúrája, elég, ha kicsit zárkózottabb vagy, esetleg férfi vagy és mondjuk hosszabb a hajad, és máris nem vesznek fel.


ha idősebb vagy, az szintén gond lehet stb.


A magyar munkáltatók meg nem az eszükről híresek, a betanítás és hasonló szavakat sztem nem ismerik.

2018. máj. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Buszvezeto? Kb semmit se kernek es alljak a jogsit
2018. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!