Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra egyedül menjek?

Állásinterjúra egyedül menjek?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szezonális munkára vendéglátásban és találkozni fogok a munkaadóval. Apukám el akar velem jönni mert, hogy nehogy kevés pénzért vegyenek fel meg amúgy,hogy amúgy se értek az egészhez. Szerintetek az gáz, ha odajön velem vagy inkább beszéljem le róla?

18/L


2018. máj. 13. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem gáz.
2018. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal küldeném is haza aki az apukájával jön egy interjúra... Milyen munkaerő az olyan aki még jelentkezni sem tud egyedül? Majd dolgozni is bemegy veled apukád?
2018. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

18 éves vagy, tehát nagykorú. És igen is, egyedül illő menned, hisz dolgozni is egyedül fogsz. Vagy netán apukád oda is elkísérne? Mert ha ennyire félt még mindig téged a nagy betűs élettől, akkor tartson el továbbra is, mondja meg továbbra is, hogy mit és hogy csinálj és soha a büdös életbe nem lesz belőled önálló, felnőtt ember.

A bérezést pedig otthon is meg tudjátok beszélni, hogy az ő meglátása szerint mennyi a reális fizetés az adott munkára. Ehhez nem kell ott ülnie melletted. Szerintem fel sem vennének.

2018. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan mutasd meg neki a válaszokat. Ha udvariasan nem is szólnának érte, biztos nem vennének fel. Ha meg az interjú végén szerződést is adnának, elviheted haza és ott is meg tudja nézni apukád.
2018. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Még jó hogy egyedül.... Eszedbe ne jusson apudat elvinni, akármennyire jót akar. Nagyon rosszul jön ki a munkáltató szemében. Nem vagy már 10 éves!


Beszéljétek meg előte a bérezést, illetve ha majd kapsz ajánlatot, nem kell ott helyben igent mondani rá, hanem kérj 1 nap gondolkozási időt, hazamész, megbeszélitek. Ennyi.

2018. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

XD


Lehet megmondaná a munkaadó, maradjon inkább ott az apukád , álljon be ő dolgozni, te meg menj haza, aztán gyere vissza majd 10 év múlva.

2018. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a keresztanyud, általános iskolai osztályfőnököd meg a második és harmadik unokatestvéred is vidd.
2018. máj. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked ez kérdés, de komolyan?! :)
2018. máj. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Állásinterjúra szerintem egyedül kell menni.


A párom ugyan elvitt a helyszínre, de a munkaadómmal egyedül folytattuk le az interjút.

2018. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!