Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék pénzt keresni...

Hogyan tudnék pénzt keresni gyorsan?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudna segíteni olyan ötlettel amivel gyorsan tudnék némi pénzt keresni azt nagyon megköszönném! 3 gyerekes család vagyunk. Párom gyesen van, én folyamatosan dolgoztam( építőipar) amiből eppen kijöttünk, most viszont a több pénz reményében egy szakirányú képzésben veszek részt, ami későbbiekben jó lesz, de jelenleg bevételt csak hétvégi munkából tudok előteremteni, és ez sajnos nagyon kevés.Hitel kilőve, eladni eladtam amit csak tudtam, és nincs tartalékom. Olyan megoldás érdekelne, amivel kis pluszhoz tudnék jutni, ameddig tart a képzés, hogy a gyerekeknek meg tudjam adni ez alatt az idő alatt is amire szükségük van, és ne keljen nélkülözniük.
2018. máj. 14. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
optimista kérdés, de ha létezne ilyen, akkor ahelyett, hogy neked árulná el valaki, nem inkább megtartaná magának?
2018. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Előzőt kiegészítve, ha lenne erre tuti bevált recept, már nem lenne szegény ember sehol.
2018. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Hát, no offense, de erre azért előtte kellett volna gondolni, hogy hogyan tudjátok majd megoldani a továbbképzésedet.

De hogy valami pozitívat is mondjak: Meg lehet oldani, lehet olyan munkát találni, amit párhuzamosan végezhetsz a tanfolyammal. (pl. éjszakai árufeltöltő) Keveset fogsz aludni, 0 szabadidőd lesz, de nem lehetetlen.

2018. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
3 gyerek a nyomorba, biztonsági tartalék nélkül... Szánalom. Apukám, sehogy nem tudsz gyorsan pénzt keresni, mindenféle szaktudás nélkül. Felelőtlen emberek mindenütt...
2018. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is éjszakai munkán gondolkoztam, csak egy kicsit nehézkes összehozni, mivel a képzéshez napi 5 órát kell utaznom de nem adom fel mert mindíg van megoldás, csak most egy kicsit magam alá kerültem. 4. Válaszoló köszönöm a hasznos és lenéző hozzászólásodat, most pont erre volt szükségem! Nem azt mondtam hogy nem volt semmi tartalék, csak így már közel 1 év elteltével valahogy elkopott! Azt sem mondtam hogy nincs semmi szaktudásom vagy végzetségem! Az meg hogy felelőtlen lennék kikérem magamnak!!! Pont azért válaltam ezt az egészet mert haladni akarok előre!
2018. máj. 14. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Párod se gyesen ücsörögjön ilyenkor, hanem menjen melózni.


Egy éves korában beadható a gyerek bölcsibe, ő dolgozhat és akkor talán nem nyomorognátok.

2018. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

", mivel a képzéshez napi 5 órát kell utaznom de nem adom fel mert mindíg van megoldás,"


A képzési helyszin környékén nincs munkalehetőség?

Bár nem tudom, hogy mettől meddig vagy oktatáson.

Illetve a munkaügyi központtól nem kapsz valami támogatást?

2018. máj. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!