Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gáz, de fogalmam sincs,...

Gáz, de fogalmam sincs, melyik céghez megyek állásinterjúra, hívjam fel őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hasonló pozícióra jelentkeztem.

Profession-ön hirdetett a BAP és rajtuk keresztül jelentkeztem ehhez a céghez.


A bemutatkozásuk a telefonhívás első negyed percében zajlik, amikor az ember épp viharzik ki az irodából (amennyiben váltásról van szó), nem is érteni és el is felejtem.

Utána elmondta, hogy interjúra hívna, időpontról és körülbelüli helyszínről beszéltünk.

E-mailben az időpontot küldte emlékeztetőnek és még pontosabban a helyszínt.

Az email címében és a szövegében ráadásul más-más pozíció van leírva (rokon pozíciók és mindkettő érdekel). Az email küldőjének email-címe és aláírása sem segít, mert konkrétan az irodaház neve van ott.

Sem a BAP-on, sem a Profession-ön nem tudom visszakeresni, kik is ők.


Igazából az álláshirdetés szövege kellene, szeretnék felkészülni az interjúra. A Profession-ön szépen rendezetten visszakereshető, a BAP... hát, nem akarok itt negatív reklámot.


Nem, nem vagyok ennyire motiválatlan, hanem szeretnék kitörni a monotóniából, szívesen kilépek a komfortzónámból és kipróbálnám magam ezekben a munkakörökben. Szerintem szépek, hasznosak és szeretném is a munkámat.

Igen, sok helyre adok be önéletrajzot. Nyitott vagyok sok dologra, ha messzebb van, akkor legalább gyakorlom a vezetést (amúgy a jelenlegi munkahelyemen olyan a munkaidő, hogy lehet ugyanott tartanék.... :( )


2018. máj. 16. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
cím alapján nem találod meg a céget?
2018. máj. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

Az összes meglévő adatból meg kellene tudd.


hirdetés

email-ek

telefonszám

internetes előzmények


Vagy hívd fel és kérdezd meg illetve email-ben kérdezz rá.

2018. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilván cím alapján kerestem elsőre, de csak az irdaházat találtam meg, a bérlőit nem.

Ezt a lépést nyilván megteszem és le is írtam. :)

2018. máj. 17. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!