Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két állásajánlat közül ti...

Két állásajánlat közül ti melyiket választanátok? A biztos rosszat vagy a bizonytalan jót?

Figyelt kérdés

Kaptam egy nem túl jó állásajánlatot, amiről döntenem kell, viszont lehet, hogy jövő héten kapok egy sokkal jobbat, de mire az kiderül, már buktam a mostanit? Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

Informatikus vagyok és mindkettő ebben a szakmában van, csak az egyik nem igazán tetszik és a fizetés se sok.


2018. máj. 17. 11:25
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
A munkába állás időpontja független a munkaszerződés dátumától. Szóval ha megállapodnátok is megbeszélhető egy héttel későbbi kezdés is. Nem kell megmondani az okot. Muszáj így variálni mert hosszabb távon nem kockáztathat meg variálhat az ember összevissza. Egy hé amúgy se sok, lehet még ennyit ők is rátennének.
2018. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
Ja és hozzáteszem - próbaidőben ha jobb már lépsz is aznap. Így valami biztos lesz belőle.
2018. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
És még valami. Találd ki hogyan mész el az interjúra.
2018. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ReadMe980 válasza:

A bizonytalan jót. Vagy inkább a tuti jót. Valami olyasmit mint ez :)

[link]

2018. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!