Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Unszimpatikus interjúztató?

Unszimpatikus interjúztató?

Figyelt kérdés

Voltam egy interjún, ahol tök unszimpatikus volt az interjúztató. Egész végig támasztotta a fejét, lassú volt, volt hogy gyűrte az arcát. Mintha másnapos lett volna vagy nem tudom, de nem volt valami fair szerintem. Felettesem lenne ha felvennének.


Meg persze kb semmi nem derült ki, első körös interjúra hivatkozva.


Ti visszautasítanátok ha lenne második kör?


2018. máj. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

*antipatikus


És miből gondolod, hogy visszahívnak téged?

2018. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Ennyi miatt nem.

Mikor az előző munkahelyemre interjúztam, néztem is, hogy ki az a szerencsétlen fazon, aki nem is szimpatikus, meg minden mondatomba beleköt. Felvettek, ő volt a felettesem felettese, és nagyon szerettem vele együtt dolgozni. szóval egy alkalom után én nem írnám le.

2018. máj. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek lehet szar napja főleg amikor több embert is interjúztatnak egy nap. Az is lehet hogy ez valami stratégia. Egy alkalom miatt én se írnám le.
2018. máj. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Anti a patikus az az antipatikus apatikus apatípus.
2018. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem egy második kört még megérne, legfeljebb gyakoroltad az állásinterjúzást.


Ha ott sem szimpatikus, akkor én nem kockáztatnék, nem fogadnám el az (esetleges) ajánlatot.

2018. máj. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha minden más stimmel, és fel is vesznek, én megpróbálnám a helyedben. Utána ha mégsem jön be, próbaidő alatt még mindig felmondhatsz.
2018. máj. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!