Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem budapesti SSC-be vagy multiba bekerülni ha még nincs diplomám, majd csak lesz 2019. februárjában?

Angol és német nyelvtudásom van, illetve főállású 1,5 éves munkatapasztalatom a beszerzési osztályon egy külföldi multinál. Előtte ugyanennél a cégnél voltam 1,5 évig gyakornok. Kb 80%-ban megegyezett a munkaköröm a mostanival, tehát mondhatjuk hogy van 3 éves tapasztalatom a szakmában.

Böngészve az álláshirdetéseket amiket szinte mindig kérni szoktak:

- nyelvtudás

- tapasztalat

- végzettség (felsőfokú)

Nekem a 3-ból kettő meg van, a legmagasabb iskolai végzettségem egy OKJ, nem tudom hogy az elég-e.

Egyébként jelenleg vidéken lakom, innen költöznék el BP-re. Itt a környéken sok multis állásnál nem elvárás a diploma, illetve a folyamatban lévő tanulmányokat is elfogadják (kivéve az állami helyeken), de én úgy tudom hogy Pesten a diploma jelenti a belépő szintet.

2018. máj. 30. 09:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Kezdő nettó fizetésem 330.000 huf

van cafeteria is, ami 3 hónap után jár. ez bruttó 30.000 (sok elem választható, össze is lehet mixelni)

bónusz évente 2x, ez változó mértékű, sok mindentől függ.

céges laptop és mobiltelefon, amit magáncélra is lehet használni.

heti 2 nap home office próbaidő után

Követeléskezelői munkakörben fogok dolgozni.

2018. jún. 12. 14:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Az tök jó gratulálok!
2018. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett veled azóra, kérdező ?
2021. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2