Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Államvizsga után mikor találta...

Államvizsga után mikor találtatok állást? 5 hónapja semmi munkát nem taltam ahová felvennének. Több mint 60 elutasító levelet kaptam. Nincs gyakorlatom, idősebbet keresnek stb.

Figyelt kérdés
Húsfeldolgozó üzemben tudok dolgozni havi 112 ezret megkapom de ez elmegy albéletre számlákra. Belefáradtam, hogy dolgozok 12 órában és semmim sem marad. Azon gondolkodok megpróbálok németországban munkát találni. Nincs jogosítványom se
2018. jún. 5. 08:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%

Egyetem alatt már lehet és kell is szakmai gyakorlatot szerezni.


Nyelvtudással (főleg némettel) pedig elég jól el lehet helyezkedni multiknál, ha egy valós (szóbeli) nyelvtudás is megvan a papír mellé.

2018. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Az a gondom csak bemagolt tudásom van amit gimi alatt szereztem, épphogy meglett 2 ponttal.
2018. jún. 5. 20:56
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
ha gyenge b2 szinten megy a német meg az angol is gyengeb2 szinten, akkor ott a CPL/DXC oda felvesznek tutira
2018. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az a gondom csak bemagolt tudásom van amit gimi alatt szereztem, épphogy meglett 2 ponttal."


Mi akadályoz meg abban, hogy felhozd egy erős társalgási szintre? Ott a net, tele (legálisan vagy kevésbé legálisan) letölthető nyelvtanulási anyagokkal.

2018. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha a passzív nyeltudásod erős, abból könnyű nagyon aktívat csinálni, nekem is teljesen passzív volt és kb 1-2 hónap gyakorlás után teljesen átment aktívba (német-angol) tehát hajrá, ha pedig megy a német angol akkor rossz nem lesz neked...:)
2018. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell nyelvtanulást segítő anyag, szólj, szívesen küldök neked és segíttek
2018. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!