Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy magán dajkához milyen...

Egy magán dajkához milyen elvárásaitok lennének?

Figyelt kérdés

3 éves kislány mellé keresünk dajkát és holnap találkozunk a jelentkezővel. Milyen fontosabb elvárásaim lehetnek,szerintetek mi az ami a legfontosabb amit jól kell csináljon? továbbá a találkozás alkalmával milyen kérdéseket tegyek fel neki? Illetve minden hétköznap naponta 7 órát kellene a kicsivel töltsön,ehhez viszonyítva a fizetése szerintetek mennyi kéne legyen?


Vannak elképzeléseim,nem azért kérdezem,mert nem tudom mit tegyek,csak más tapasztalatra/véleményre is kíváncsi vagyok!



2018. jún. 8. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
ne öje mega gyermekemet
2018. jún. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Hát pl: vigye ki jatszótérre napi egyszer vagy ha allergiás valamire akkor mond neki mire, meg ilyenek de gondolom csak ért hozzá.Ja és ne túl alacsony bérért. Nálunk múltkor hirdetve volt napi 4 óra kb reggel dajkát keresett valaki 400 ftos órabérrel. Nem is értem az ilyeneket mit hisznek.
2018. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit én elvárnék: legyen laza és jófej a gyerekkel, ugyanakkor azokat a dolgpkat,amiket előre megbeszélünk, hogy nem szabad,nem szoktuk stb, azokat ő is úgy kérje a gyerektől. Ne hagyja a felügyelete nélkül egy pillanatra sem és ne sunnyogjon, hanem merjen felhívni ua valami baleset történik vagy nem bír vele. Az alap elsősegélynyújtást tudja, felszerelést ha elmennek otthonról,vigye. (persze elén állítanám össze, nem ő veszi) Ha gyógyszert szed v allergiás vmire v speciális diétán van figyeljen oda az adagokra, időközökre és körülményekre.

Minimum 1000huf/óra és szerintem az is fontos, hogy te hogyan állsz hozzá. Legyél vele türelmes, mindent mondj el neki, ha kell többször. Ne azt érezze,hogy te most rá fogsz szállni és minden mozdulatát figyelni fogod. Adj időt neki, hogy megszokják egymást a gyerekkel és elfogadják egymást. Szerintem baromi nehéz munka amúgy, ha valaki rendesen csinálja.

2018. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!