Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 180E bruttó? Ilyen szintű...

180E bruttó? Ilyen szintű bérigényre nem vagyunk felkészülve mondták állásinterjún?

Figyelt kérdés

Állásinterjú. Felvennének. Bérről beszélünk, mondom kezdő bérnek a próbaidő alatt 180 bruttót kérek, aztán ha jó vagyok emeljük.

Erre közlik hogy sajnos ilyen bérigényre „nincsenek felkészülve“.

Bakker 180 bruttóra???

És erre elmondják hogy évek óta itt dolgozók se kapnak 180 bruttót.

Hát akkor mennyit akartak volna adni? Nem kérdeztem meg végül, eljöttem.

Pest!


2018. jún. 21. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
41%
Ja, durva. Milyen pozíció?
2018. jún. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Napi kamu troll
2018. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Operátor. Mert azt hallom olvasom hogy már pesten ennyi meg annyi alatt nincs már droid se, és jönnek a kommentek hogy iylen gyár meg olyan üzem 200 nettó meg ez meg az.

Tessék. Akkor ez?

2018. jún. 21. 08:53
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ez vagy kamu, vagy nem igaz. :)
2018. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Akkor keresel másik gyárat.

Bár én nem a gyári munkától várnám a megváltást.

2018. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"Bár én nem a gyári munkától várnám a megváltást."



Végzettségem (hiánya) miatt ezen a vonalon maradnom kell, engem nem vesznek fel agysebésznek.

Jelenleg bizt őr vagyok, az se jobb, sőt rosszabb.

2018. jún. 21. 09:00
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Az operator az csak egy szep szo arra, hogy olcsobbert kell nekik ember mint amennyibe kerul az osszeszerelo robot.

Amugy meg jol tetted, majd ha nem vallalja senki gombokert, akkor kenytelenek lesznek fizetni.

2018. jún. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

"Amugy meg jol tetted, majd ha nem vallalja senki gombokert, akkor kenytelenek lesznek fizetni.“


Ez egy maszlag mert egyrészt találnak madarat ha nem engem majd a következő nyomoroncot, a másik meg hogy mire változik a helyzet addig mi lesz?

Addig üljek otthon?

Nyilván előbb utóbb kell majd valami még az is lehet hogy a végén ide megyek vissza és mégis belépek ennyiért.

2018. jún. 21. 09:08
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Biztos valami nyolc általánost igénylő, felelősséggel nem járó munka, figyu ennyi, ha nem tetszik nem mész ide, ha mindenki ennyit ad, akkor még ez van, tanulj valamint
2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
62%
Ha van pénzed ülj csak otthon, majd elfogy
2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!