Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 180E bruttó? Ilyen szintű...

180E bruttó? Ilyen szintű bérigényre nem vagyunk felkészülve mondták állásinterjún?

Figyelt kérdés

Állásinterjú. Felvennének. Bérről beszélünk, mondom kezdő bérnek a próbaidő alatt 180 bruttót kérek, aztán ha jó vagyok emeljük.

Erre közlik hogy sajnos ilyen bérigényre „nincsenek felkészülve“.

Bakker 180 bruttóra???

És erre elmondják hogy évek óta itt dolgozók se kapnak 180 bruttót.

Hát akkor mennyit akartak volna adni? Nem kérdeztem meg végül, eljöttem.

Pest!


2018. jún. 21. 08:49
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

"lehet jól keresni, csak ahhoz dolgozni kell,"



De bölcs vagy. De akkor azt is írd oda lehet nagyon jól keresni és még dolgozni sőt írni olvasni se kell hozzá-ld politikusok celebek stb....


Nemde?


Lehet úgy felvenni az EU parlamentben magyar küldöttként a havi kb 5000 EUR-os bérezést hogy NULLA felszólalás és interpelláció van mögötte....

2018. jún. 21. 20:39
 22/22 anonim ***** válasza:

Javaslom neked ezt az állást: [link]


Képzettséget nem igényel (csak fizikumot és staminát), talán egy fokkal jobb, mint egy gyári környezet, a leírásban szereplő számok pedig igazak.

2018. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!