Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 180E bruttó? Ilyen szintű...

180E bruttó? Ilyen szintű bérigényre nem vagyunk felkészülve mondták állásinterjún?

Figyelt kérdés

Állásinterjú. Felvennének. Bérről beszélünk, mondom kezdő bérnek a próbaidő alatt 180 bruttót kérek, aztán ha jó vagyok emeljük.

Erre közlik hogy sajnos ilyen bérigényre „nincsenek felkészülve“.

Bakker 180 bruttóra???

És erre elmondják hogy évek óta itt dolgozók se kapnak 180 bruttót.

Hát akkor mennyit akartak volna adni? Nem kérdeztem meg végül, eljöttem.

Pest!


2018. jún. 21. 08:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

180,5e a garantált bérminimum. Szakképzettséget nem igénylő betanított munkáért nem fizetnek ennyit, max a "sima" minimálbért, ami 138e.

Ebben semmi meglepő nincs.

2018. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

Pesti vagy bakker... A bkv-nál sofőrhiány van. Fizetik a jogsidat buszra trolira villamosra akár, és ha jól tudom valami 350 alaphangon a bruttó. Semmi más nem kell hozzá, csak bűntetlen előélet, min. 2 éves B jogsi, betöltött 21. életév, meg 8 általános. Talán pár évet aláiratnak veled a jogsiért cserébe, de ennyi. Végzettség nélkül ez nem rossz pénz, és nem is erőlteted meg magad.

Ezeket a sóher, fillérb@$zó cégeket meg felejtsd el. Elvárás az van, de ha már szóba kerül a lóvé, akkor húzzák a szájukat. De majd rájönnek...

2018. jún. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%
ne erőlködjetek - a kérdező egy provokátor troll.
2018. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is képezd át magad.

Csak ott adják meg a 180 bruttót, ahol elvárás legalább a középfokú vagy a szakmai végzettség.

Gyárakba az operátor a szalagmunkás szép elnevezése, ami betanított munka és 8 általánossal is elvégezhető.

Munkaerőkölcsönzők oldalán lehet látni, hogy ilyen-olyan gyárba keresnek 200 nettóért melóst, meg van szállás meg napi 1 kaja és utazás támogatás, csak mellette dolgozz 10-12 órás műszakban, hétvégén is. A szállás egy lelakott szar, ahol 8an vagytok egy szobában és nem 1 műszakkal forogtok, így mindig lesz olyan, aki akkor van fent, amikor te pihennél, a másik, hogy lehet, hogy te rendes típus vagy, de a másik 5 ember meg nem pakol el maga után és mások ganéját kell pucolnod, hogy tiszta tányérod legyen és társaik....

Szóval tanulj és válts szakmát, legyél benne jó, és akár többet is meg kereshetsz, mint a 120 ezer netto.

2018. jún. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

azért a buszozáshoz ennél több kell


betöltött 21. életév

alapfokú végzettség

"C" kategóriára érvényes vezetői engedély

egészségügyi alkalmasság (102-es kód)

érvényes PÁV II. vizsga


PÁV II és eü....

2018. jún. 21. 11:37
 16/22 anonim ***** válasza:
72%

Tudom hogy kell hozzá páv meg C, de elvileg segítenek a gyors jogsiszerzésben, mert kell a sofőr. De ahogy látom, kifogásokat keresrl.

Akkor legyél taxis. B jogso, páv Ii, taxivizsga, és gó

2018. jún. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Gyárban a pótlékok nagyot dobnak rajta. Barátom 2 nap 12, 2 nap szabadnap dolgozik, 210 000 a bruttója, amivel felvették. Ennek a nettójához mennek a pótlékok, délután és éjjel, valamit a vasárnap is +50%. Nettóban hó elején kap 160 -170 között. 15én kapja a bónuszt, ez havi nettó 15-30 000 ft között van, ugyan ugy utalják. Illetve ekkor kap még nettó 20 000 ftot edenred kártyára, ha nem volt hiányzása a hónapban (szabi lehet, betegségnél nem kapja).


Minden gyár más, de rá kell kérdezni a többire is, mert sokat nyom rajata a kafatéria és a bónusz.

2018. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tehát akkor cakkumpakk mennyi is van a zsebében /hó?

olyan 240 körül nettó?



"Gyárban a pótlékok nagyot dobnak rajta. Barátom 2 nap 12, 2 nap szabadnap dolgozik, 210 000 a bruttója, amivel felvették. Ennek a nettójához mennek a pótlékok, délután és éjjel, valamit a vasárnap is +50%. Nettóban hó elején kap 160 -170 között. 15én kapja a bónuszt, ez havi nettó 15-30 000 ft között van, ugyan ugy utalják. Illetve ekkor kap még nettó 20 000 ftot edenred kártyára, ha nem volt hiányzása a hónapban (szabi lehet, betegségnél nem kapja).



Minden gyár más, de rá kell kérdezni a többire is, mert sokat nyom rajata a kafatéria és a bónusz."

2018. jún. 21. 18:50
 19/22 anonim ***** válasza:
lehet jól keresni, csak ahhoz dolgozni kell, azt meg gondolom te nem akarsz
2018. jún. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

PÁV II és eü....


Pontosan. De a hozzád hasonló mentális sérülteknek szerencsére nem adnak PÁV-ot.

2018. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!