Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érettségiztem idén, és kaptam...

Érettségiztem idén, és kaptam mellé végzettséget is, hol lehet ezzel elhelyezkedni, érdemes-e, mennyit fizetnek ilyennek?

Figyelt kérdés
Számítógépes rendszerkarbantartó van feltűntetve

2018. jún. 21. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezzel rendszergazda vagy IT-s adminisztrátor lehetsz.
2018. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Értesz is hozzá?
2018. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Foglalkoztam vele, szeretem is!
2018. jún. 22. 08:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ne reménykedj, a diplomások minden munkát elvesznek majd előled. Egy rokonomnak is ilyen végzettsége van, érettségi után még egy Okj-t is elvégzett, szintén informatika terén. Most gyárban van 3 műszakban. Pedig ért az informatikához, de a diplomásokat mindig előrevették állásinterjúknák, illetve előny is a diploma.
2018. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát őszintén szólva ezzel kitörölheted a feneked. Tanulj programozást, robotikát, webfejlesztést, most az a menő, ezzel lehet pénzt keresni.
2018. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kettes matekkal nem hinném hogy majd mehetek egyetemre okj után! Kettőből tettem idén érettségit, informatika, és informatikai alapismeretek, 60 és 69% lett
2018. jún. 22. 15:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet azért esélyed, IT szektorban a valós tudás sokszor többet ér mint a papír, persze nem mindig.

Programozás mennyire érdekel?

2018. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szívesen tanulnám!
2018. jún. 23. 14:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, azzal már szerintem többre vinnéd, ha tényleg komolyan veszed, van hozzá valamennyi érzéked és jó leszel benne akkor ajánlanám. Persze rengeteg önszorgalom kell hozzá, sok szabadidőt feláldozni, stb. viszont cserébe megéri és sok helyen nem a diplomát hanem a tudást nézik. Ez lehet még egy opció.
2018. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!