Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Richter Gedeonnál tényleg...

A Richter Gedeonnál tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés

Kaptam egy szórólapot, hogy a Richter embereket toboroz a dorogi telephelyére, laboránst és gyógyszeralapanyag gyártó munkakörre. Tényleg ekkora az ember hiány? Pár éve kihalásos alapon lehetett bejutni oda! Amire kíváncsi vagyok az amit ígér az igaz-e vagy ez is a tipikus reklám, hogy menj oda dolgozni.


Juttatás:cafetéria bruttó 402000 ft/év,

nyugdíjpénztári hozzájárulás,

céges kondi,

céges ovi és üdülő


Pénz:

Egyműszak:243600 ft

Három műszak:353220 ft

Megszakítás nélkül három műszak:414120 ft


Tehát ezeknek mekkora a NETTÓJA és valójában is ennyit adnak-e vagy csak ígérgetés? És megéri ide jönni dolgozni?

Ha valaki ott dolgozik az még jobb. Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 23. 19:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

véletlenül enter nyomtam.


na szóval..már a munkásaik közül is sokan átmentek a budapesti telephelyre.

2018. júl. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vegyész diplomával kb 20-szor biztos jelentkeztem már hozzájuk. Igaz Budapestre. Vagy semmi válasz nem jött, vagy indoklás nélkül elutasítottak.
2021. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12-es Nem lehet, hogy túlképzett vagy hozzájuk? Dolgozik ott negatív ismerős?
2021. szept. 1. 17:15
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert ha válaszolnak is csak annyit, hogy tájékoztatnak, hogy nem engem választottak.

Mindig diplomás analitikusi állat pályáztam meg. Már az egyetemen is ezt csináltam, azóta 10 éve ezzel foglalkozok. Egyedül abba tudnának belekötni, hogy nem perfekt az angolom. Használom aktívan az angolt, de nem tudok kapásból bármilyen témáról folyékonyan és választékosan elcsevegni.

2021. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla hogy dolgozna ott bármilyen ismerősöm. De mondjuk nem egy kis cég, van egy pár alkalmazottjuk.
2021. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Voltál személyesen is ott? Vagz Fényképes önéletrajzot küldtél be?

Másra nem tudok gondolni.

2021. szept. 1. 19:23
 17/23 anonim ***** válasza:
Mindig fényképes önéletrajzot küldök be. Egy alkalom volt, hogy behívtak személyesen is. De az bő 10 éve volt még pályakezdő koromban.
2021. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor passz.
2021. szept. 2. 22:17
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Kezdőként körülbelül nulla az esélyed normális órabérre.


3 műszak alatt egy év után már megérzed magadon, hogy hoppá nincs valami rendben veled. A különböző rákkeltő és oldószerekről meg ne is beszéljünk.



Dorogon állítólag sokat emeltek a béren, mert sokan felmondtak.


Budapestről pedig ki akarják vinni a termelést vidékre de az is lehet az országból kikerül minden.

2021. okt. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19#

Most hogy szárnyalnak a gyógyszergyárak miből gondolod hogy ki megy az országból?

2021. okt. 29. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!