Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Richter Gedeonnál tényleg...

A Richter Gedeonnál tényleg igaz ez?

Figyelt kérdés

Kaptam egy szórólapot, hogy a Richter embereket toboroz a dorogi telephelyére, laboránst és gyógyszeralapanyag gyártó munkakörre. Tényleg ekkora az ember hiány? Pár éve kihalásos alapon lehetett bejutni oda! Amire kíváncsi vagyok az amit ígér az igaz-e vagy ez is a tipikus reklám, hogy menj oda dolgozni.


Juttatás:cafetéria bruttó 402000 ft/év,

nyugdíjpénztári hozzájárulás,

céges kondi,

céges ovi és üdülő


Pénz:

Egyműszak:243600 ft

Három műszak:353220 ft

Megszakítás nélkül három műszak:414120 ft


Tehát ezeknek mekkora a NETTÓJA és valójában is ennyit adnak-e vagy csak ígérgetés? És megéri ide jönni dolgozni?

Ha valaki ott dolgozik az még jobb. Köszönöm a válaszokat.



2018. jún. 23. 19:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pont ezért... Magyarország hozzáadott érték nélküli gyártáshoz kezd drága lenni.


Attól, hogy a Richter magyar cég, számára elég a kutatás-fejlesztést és a kereskedelmet az országban tartani - pont úgy ahogy ezt egyébként USA/Nyugat-Európai cégek csinálják Magyarországgal.


Ukrajnában, Oroszországban a magyar bérek töredékért lehet gyártást szervezni , arról nem is beszélve, hogy a következő években a munkaerőhiány miatt a magyar gyárakban (minden cégnél) simán benne van még egy további 50% béremelkedés.

2021. okt. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nemrég jelentkeztem hozzájuk. Nem üzemi gyártásra, hanem fejlesztő analitikusnak Budapestre. Fel is hívtam. Telefonos interjúszerűség volt. Kedélyesen elbeszélgettek velem. A végén fizetési igényt kérdeztek. Bruttó 400-at mondtam. Azóta se kép se hang, soha többet nem kerestek. Ezek szerint analitikusként sokallták a nettó 266eFt-os havi fizetést. Ami a fentiek tükrében engem nem kicsit lepett meg.

De nem olyan régen előtte a "W" betűs bérmérésekkel foglalkozó analitikai céghez is jelentkeztem, ennél valamivel magasabb fizetési igényel. Ott megmondták (pontosabban ismerősöm, aki ott dolgozik rákérdezett, hogy miért nem kaptam választ), hogy még tapasztalt diplomás analitikusként is ez irreálisan sok. Ezen is meglepődtem.

2021. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

21-es

És ezt a kivonulást hogy kell elképzelni?

Most a Budapesti és a Dorogi telephely megszűnik majdnem teljesen és kivonul az országból az általad említett országokba?

Hány embert érinthet ez?

Tömegesen lesznek elbocsájtva emberek?

Forrás van a kivonulásról?

2021. nov. 2. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!