Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkakeresés, gyermek mellett...

Munkakeresés, gyermek mellett - mégis hogyan 'adjam el magam'?

Figyelt kérdés

3 évet betöltötte a kislányom, és szeretnék dolgozni... a 'szeretnék' az nagyon azt jelenti, hogy akár már holnap kezdenék, ha valakinek kellenék...

Rengeteg helyre jelentkeztem, valahova behívtak és már szinte felvettek, mikor telefonon közölték, hogy mégsem, mert van gyerekem. Miért? Hogyan bizonyítsam be, hogy nem megyek táppénzre, ha a gyereknek folyik az orra, hogy lenne, aki vigyáz rá...

Annyi helyen elmondták már, hogy szimpatikus vagyok, de félnek, hogy mi lesz, ha megkezdődik az óvoda.

Úgy érzem, kezdek összetörni... 😑

Szerintetek mit csináljak, hogyan hitessem el, hogy a munkámra 100%-osan tudok majd figyelni, elvégezni?


2018. júl. 1. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit kezdeni, te mindent megteszel! Hidd el én csodálkoztam a legjobban, hogy 3 gyerekkel, 7 év kihagyás után kapkodtak értem és válogathattam.


Csak így tovább, meglesz a megfelelő munkahelyed, ne add fel! Esetleg érdemes olyan helyeken próbálkozni ahol tipikusan sok a családos dolgozó, és nem a gyermektelen pályakezdőkre építenek.

2018. júl. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy kész tervvel állsz elő a félelmeik ellen.


A gyerekfelügyelete megoldott, nem csak a te felelősséged, és nem csak te hordod-viszed.


Ha felakarnak venni, de aggasztja őket valami és arra nincs válaszod és kész megoldásod, akkor nem fognak.

2018. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd el hogy gyereked van. Ennyi
2018. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!