Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek fizetnek...

Milyen munkahelyek fizetnek annyit, hogy egy pályakezdő, átlagos képzettségű fiatalnak albérletre és megélhetésre is telik belőle?

Figyelt kérdés
Csak mivel rengeteg válaszban olvasom a nagyon kedves, segíteni akaró válaszokat, hogyha nem tetszik az adott kérdezőnek a szülei bántalmazó, mérgező viselkedése, akkor költözzön el és menjen dolgozni. Gondoltam, hátha ezek a válaszolók ide is benéznek és minannyiunknak adnak hasznos tippeket.

2018. júl. 14. 06:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Felső német angollal kezdtem SSCben 300 bruttoval váltottam egy ev múlva ott adtak 450-et, csináltam egy Cisco ccna-t eloreleptem ezzel most van 600 bruttom... Lehet itt karriert építeni, hallgass csak az előttem szólórá, akinek gratulálok is, jól csinálod, hajrá!
2018. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
11, ez Pest? Bt, Itsh? Belépőszint ilyen sokat ér ott??
2018. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
Bármelyik. Azt tegyük hozzá, hogy nem fogsz tudni egyedül bérelni egy egész lakást az V. kerületben, de ha csak egy szobát veszel ki, akárcsak egy kicsit is távolabb, de még mindig a városban, már nem olyan vészes. Én átlag 150-160 ezret keresek, albérletben lakom (lakótársakkal, a 13. kerületben), hitelem is van, és még élek. Sőt, utazgatni is szoktam. De hogy a kérdésedre is válaszoljak, én pl a Burger Kingben dolgozom. Nem egy nagy karrier, de szeretem, és ideiglenes tökéletes. De gondolom hasonló fizetést kaphatnak a bolti eladók is, a kávézósok, a többi gyorséttermesek, stb...
2018. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

13#! És mi a jövőképed husimusi?

Most akkora marha nagy hype és akkora ember vagy az egy ágyikóval, amiért havonta kb egy hetet hagyod magad alázni a börgerkingben? Most ez ekkora büszkeség!? Ekkora kibaśżott nagy eggisztencia, hogy hülyére recskázod magadat és osztod az eszet a gykn meg a neten? Egészségedre!

2018. júl. 16. 22:47
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Feltettél egy kérdést, válaszolt, nem osztotta az észt. Elmondta, hogy ő külön él és mit dolgozik. Mi a baj vele? Jövőképről szó sem esett a kérdésben, de a burger kinges válaszoló sem onnan tervez nyugdíjba menni vélhetőleg. Ideiglenesen miért ne lenne jó? Nekem van egy ismerősöm, aki mekiben dolgozott diákként, most meg a Cisco-nál valami menedzser Prágában. Szóval nincs összefüggés.
2018. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, te küldted ezt a privátot?


"Lebemann

"Nyilván nem 2-3 szobás önálló lakást kell bérelni elsőre, ha nem engedheted meg magadnak. De ez hogy nem tiszta? Aki nagyon menni akar, az..."


Az üzenet:

És ez akkora életcél lenne?"


Valahol el kell kezdeni, nem gondolod?

Vagy élhetsz akár örök életedre is a szüleiddel arra várva, hogy meghaljanak és már a lakásra ne legyen gondod.

De ez elég beteg. És egy cseppet se jobb életcél.


Egyébként honnan veszed, hogy aki kicsiben kezdi ott is ragad?

Egyetem alatt dolgoztam és négy másik lánnyal laktam egy szobában. Zsúfoltabb volt mint egy koli, de oda helyi lakosként nem vettek fel.

Egyetem után más városban helyezkedtem el, akkor "már" tellett külön szobára is. 5 év gyűjtögetés után hitelre vettem saját lakást, aminek kiadtam az egyik szobáját 2 évig, amíg komoly kapcsolatom nem lett.

Mindezt úgy hogy a kezdő fizum 90 ezer volt nettó és az akkori albérletárak 50-60 ezer + rezsi voltak.

2018. júl. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Nekem is ilyen nyomorékok a szüleim.A sok okoskodó jön hogy költözzek el.Igen és miből?Látta milyen árak és bérek vannak?(akár albérletár)
2018. szept. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Utolso, talan dolgozni kellene.
2018. szept. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

#17 és kérdező: aki akarja az megoldja, aki viszont mama hotelben akar még élni annak mindig lesz kifogás!


Mi a párommal költöztünk össze albérletbe pár éve. Egy pici garzon lakásban éltünk, nem volt 30nm se, de teljesen önállóan lehettünk, szülőktől függetlenül. Eleinte diákmunkákból éltünk és fizettük a lakást, számlákat. Aztán idővel lett jobb munka, több pénz, tudtunk félrerakni és most már saját ház hitelét fizetjük.


Oké, hogy azóta picivel emelkedett az albi ár, na de diákmunka és minden más munka is sokkal többet fizet, mint akkor. Illetve lehet csak szobát bérelni, azt is város szélén.

2018. szept. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
18 .Munkát keresek de baromi nehéz.
2018. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!