Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi kérhetek el emelt...

Mennyi kérhetek el emelt informatika érettségire felkészítésért és proramozás oktatásért?

Figyelt kérdés

Mennyit reális fizetni egy 60 perces skype óráért?


Mondjuk egy matek óra esetében a skypeot kicsit hátránynak képzelném, de informatika érettsére felkészítésnél meg talán előny, hogy képernyőmegosztással sokkal hamarabb megtudom nézni, hogy a tanár pontosan mit hogyan csinál.


Meg persze nem kell oda mennem egy fizikális helyre, ami lehet 30-60 percre lenne tőlem. Ha egyátalán találnék megfelelő tanárt a közelemben.



2018. júl. 14. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
3000-5000Ft sztem realis
2018. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én egyelőre még csak offline órát tartottam Szegeden, itt a 2500Ft-ot eddig nem sokallták. Máshol nem tudom milyen árak mennek, én is 4-5000Ft körül láttam hirdetéseket.
2018. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!