Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti meddig várnátok interjú...

Ti meddig várnátok interjú után? Ha lejár az általuk mondott határidő, hívhatom őket?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam interjún egy pesti cégnél. Ez volt a 2. kör, azt mondták hogy több nem lesz és hogy legkésőbb hétfőn visszajeleznek. Ez volt szerdán.

Holnap hívhatom őket vagy várjak még 1-2 napot?

Elhiszem hogy elhúzódik és hogy nem pont ez a legfontosabb dolguk, de én tényleg szeretném azt az állást és ha azt mondják hogy mégsem rám esett a választásuk, akkor nézek mást.


2018. júl. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges hívni cégeket eredményekért. Nézz mást, folyamatosan nézz mást. Amelyik cég fel akar venni, az úgyis megkeres.
2018. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ehh. sajnos tapasztalat is, hogy ha nem jeleznek a megadott időn belül (csoda ha adnak egyáltalán), akkor az nem. Én kismillió hely ahonnan már több hónapja várok 2. körre hívót (most pl van egy ami 2 hete ígérte).


Küldhetsz egy visszacsatoló emailt, amiben rákérdezel.


Tudom milyen bosszantó várni és várni, de ez sajnos nem így megy, hogy te akarod és ezért válaszoljanak. Én is sok állást akartam és 110% ig jó is voltam, első körre sem hívtak be.

2018. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semeddig. Folyamatosan nézelődök, még akkor is, ha van állásom.
2018. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semeddig!

Ott mondják meg, mi a helyzet!

2018. júl. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg ne várj. Kb felejtsd is el az interjú után hogy ott voltál. Ha nagyon-nagyon akarod, írj egy rövid, udvarias érdeklődő mailt, de vedd úgy hogy nem vettek fel.

Ne vedd magadra, pályázz minél több helyre!

2018. júl. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül ma jelentkeztek és felvettek :)
2018. júl. 24. 20:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Wow gratula
2018. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!