Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szabad megtudnom mennyit...

Szabad megtudnom mennyit fizetnek a Penny-nél nettóban? Mint sima dolgozó (pénztáros, árufeltőltő, stb. ) És mennyire korrektek, mint munkaadó?

Figyelt kérdés

2018. aug. 7. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szolnokot nem ismerem, itt Pécsett az egyik Pennybe járok vásárolni, én szeretek oda menni, mert az látom, hogy a dolgozók egy jó csapatot alkottak.


Munkától függetlenül szerintem abban a boltban, amit te írsz porszem lehet a gépezetben pl. egy vezető. (Több munkahelyen voltam már, és erre gondolok, hogy ez lehet az oka.)

2018. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Koparaszt válasza:
2018-at 229 bruttóval zártuk a penny-nél vidéken, most áprilistól 10% emelés lesz.
2019. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha valaki kíváncsi a helyettesi bérre: brutto 375.000,-
2019. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!