Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka középsuli mellett?

Diákmunka középsuli mellett?

Figyelt kérdés

Idén nyáron töltöttem a 16-ot, így amint lehet, szeretnék elkezdeni dolgozni, hogy saját keresetem legyen és ne mindig a szüleimtől kelljen várni a pénzt erre-arra.


Középiskola mellett mennyire kivitelezhető ez?

Rámegy a tanulmányi átlagomra, a suli mellett dolgozom?

Milyen munkát tudnátok ajánlani (/L)?


Isaszeg, Gödöllő környékén keresnék munkát, messzebbre nem szeretnék menni.


Előre is köszönöm a segítségeteket!



2018. aug. 17. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmész egy diákszövetkezetbe, ami van a környéketeken, elmondod, hogy mikor tudnál munkát vállalni, és reménykedsz, hogy 16 és 18 év között is találnak Neked munkát (ugyanis a legtöbbje 18 év felettieknek van).
2018. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy rámegy-e a tanulmányi átlagod? Hát ezt mi honnan tudjuk? Ha szorgalmas vagy és hét közben tanulsz, hétvégén meg dolgozol, akkor nem - de ha nem tanulsz, akkor melóval vagy anélkül, rossz lehet az átlagod.
2018. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is dolgozott suli mellett 16 éves korától. Nem ment a tanulás rovására. Diákszövetet kell keresni, ők segítenek. Őszi, téli, nyári, tavaszi szünetben ment, de voltak hétvégi egy-egy napos melók is, azok is jól fizettek. Volt buszon utasszámláló, strandon jegyszedő, pénztáros, gyárban komissiózó, stb. Rengeteg lány is járt vele, nekik is volt mindig munka.
2018. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kfc,Meki a legjobb, mert nagyon rugalmasak. Annyi, hogy 18 alatt este 9 (vagy 10) utan nem dolgozhatsz, illetve nem kezelhetsz pénzt. De kfc-ben lehetsz konyhas, csomagoló, pakoló, mekiben nem dolgoztam még de ott is többfajta pozíció van. Oda 16 éves kortól lehet menni:) ez tuti. Tehát kérhetnéd úgy (mar a beosztasod) hogy mondjuk péntek délután 2-től 8-ig, az 6 óra. +Szombat,vasárnap, szünetek, ünnepnapokon is tudsz menni. Én így csinálnám. Ha kérdésed van még írhatsz privatban is.

21/l

2018. aug. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van olyan ismerősöm (16) aki hétköznaponként, suli után ment dolgozni 4 órát a Mekibe. Nem ment a tanulás rovására, de ez a sulitól is függ, mert tőlük nem is vártak el sokmindent.


Gyorséttermi munkától, bolti segítőn keresztül irodai munkáig lényegében rengeteg lehetőséged van. Regisztrálj be annyi diákszövetkezetbe online, amennyibe csak tudsz, és ha már megvan az az egy-kettő hely, ahová szívesen jelentkeznél, menj be az adott szövetkezetbe személyesen is.


Azt ajánlom, hogy már most kezdj el nézelődni, mert én a nyári munkával nagyon elcsúsztam, amiért későn kezdtem el keresgélni. Remélem sikerrel jársz:)

2018. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!