Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltató pár tízezer...

Ha a munkáltató pár tízezer forint bérrel tarzozik nekem hónapok óta akkor mik a reális lehetsőégek? Mert emiatt jogi út bíróság stb háááát..

Figyelt kérdés

Tehát nem fizette ki a teljes bérem két hónap kapcsán se, és azóta hónapok teltek el. Az összeg nem olyan sok 2x15.000, tehát össz 30-al lóg nekem.

És kérdés mit tehetek? Mert felszólítottam szóban 100x, semmi eredmény, írásban 1x, semmi eredmény.

Akkor maradna a jogi út (FMH vagy akár egyből bíróság) csak ugye 30-ért senki se fog bíróságra járkálni. Azt meg nem is írom, hogy ha jogi útra viszem úgyis kirúgnak majd ilyen olyan indokkal és azt semmiképp nem akarom.

Csak kérdés akkor mi marad mint lehetőség?


2018. aug. 22. 06:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Rinyálni a gyakorin.
2018. aug. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ne táncoljunk előltetett álpoénkodással el a kérdés elől.

A kérdés: mit tehetek? Szóban felszólítottam írásban felszólítottam, zéró eredmény.


Akkor mi? Bíróság 30.000 miatt? És ha odamegyek vajon másnap még lesz állásom? Mert ha ez állásvezstéssel jár akkor inkább lenyelem a 30.000-as hiányt.

Inkább 30-at bukjak mint atz állásomat.

2018. aug. 22. 07:01
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én a helyedben biztos nem dolgoznék a munkaidőmben, amíg ki nem fizet.
2018. aug. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
tehat menjek be es 8 oran keresztul nezzek ki a fejembol es ne csinaljak semmit? es ha azt mondja pakolj ki vagy rugva?
2018. aug. 22. 07:31
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Lúzer kamugép.
2018. aug. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
tovabbra is valaszt varok nem eroltetett szellemeskedest.
2018. aug. 22. 07:59
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Fejleszd magad és válts. Ha 11 év után csak a közmunka az alternatíva, akkor bizony veled van baj.
2018. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Te többször szóltál az elmaradt béred miatt, de nem fizetett a munkáltatód. Ő IS úgy gondolja, hogy nem éri meg neked bíróságra menni, de azt is gondolhatja, hogy nem kockáztatod az állásodat.

Ezek szerint egy véleményen vagytok.A munkaadód nem fizet, mert övé a hatalom. Kérdés, hogy te mikor unod meg, hogy packázzon veled?

Szerintem kezdj el másik munkahelyet nézni, mielőtt a béred felét (vagy az egészet) visszatartja!

2018. aug. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

A kerdesednel ott a valasz, erre meg neked all feljebb, mikor valaki valaszol.


Ne csinalj semmit. Oda valo vagy.

2018. aug. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
be vagy jelentve vagy feketén dolgozol?
2018. aug. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!