Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a munkáltató pár tízezer...

Ha a munkáltató pár tízezer forint bérrel tarzozik nekem hónapok óta akkor mik a reális lehetsőégek? Mert emiatt jogi út bíróság stb háááát..

Figyelt kérdés

Tehát nem fizette ki a teljes bérem két hónap kapcsán se, és azóta hónapok teltek el. Az összeg nem olyan sok 2x15.000, tehát össz 30-al lóg nekem.

És kérdés mit tehetek? Mert felszólítottam szóban 100x, semmi eredmény, írásban 1x, semmi eredmény.

Akkor maradna a jogi út (FMH vagy akár egyből bíróság) csak ugye 30-ért senki se fog bíróságra járkálni. Azt meg nem is írom, hogy ha jogi útra viszem úgyis kirúgnak majd ilyen olyan indokkal és azt semmiképp nem akarom.

Csak kérdés akkor mi marad mint lehetőség?


2018. aug. 22. 06:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
micsoda hulye kerdrs. ha feketen meloznek hogy mehetnek birosagra? bejelentett szerzodeses allas.
2018. aug. 22. 08:39
 12/17 anonim ***** válasza:
120 ezres ágazati bérezett dolgozni
2018. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

".A munkaadód nem fizet, mert övé a hatalom"



De újra és újra ugyanoda lyukadunk ki: ha övé a hatalom akkor én mit tehetek? Semmit.

Mit tehet a jobbágy a földesura ellen ha jogos is az igénye? Semmit.

Övé a hatalom azt tesz amit akar és itt a példa hogy én szólhatok írhatok levelet és mi lesz? semmi.


Megszoksz vagy megszöksz. Semmit se tehetek a világom.

Nyelek és tűrök vagy itthagyom.

Más nincs. És mivel itt nem hagyhatom (mert hova...) így akkor a képlet...

2018. aug. 22. 16:00
 14/17 anonim ***** válasza:

Jol van Balazska.


Nyugodj meg. Oda valo vagy.

2018. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Oda valo vagy.


"


Pontosan ezt mondom én is már vagy 1000xxx. HOgy kellek máshova? Mert olyan marha könnyű azt mondani jhpgy "hagyd ott" hát oké és hova menjek?

Na és itt megakadnak a szuperokosok.

Igem ide való vagyoj mert máshova nem kellek. Ahova meg kellenék oda meg én nem meygek mert nem megyek el egy trógerszaros ötvenműszakos gyári melóba hogy ott még ennyit se keressek mint itt.

2018. aug. 22. 16:05
 16/17 anonim ***** válasza:
90%
Akkor a kerdes megbeszelve. Minden jot es soha tobbet ne irj ki egyetlen egy kerdest sem a gyakorira.
2018. aug. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is tudtad a választ, akkor minek a kérdést feltenni?
2018. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!