Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidő alatti felmondás...

Próbaidő alatti felmondás terhességi táppénz alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés

Azzal tisztában vagyok, hogy próbaidő alatt bármikor (akár táppénz alatt) bármelyik fél indoklás nélkül felmondhat.

A kérdés a terhességi betegállománnyal kapcsolatos, vagyis próbaidő alatt kiderült, hogy terhes vagyok, az orvosom kiírt állományba, ha megszüntetésre kerül a munkaviszony mit tudok tenni? Jár valami?



2018. aug. 30. 12:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Bár nem mostanában kaptam a kommentet, de azért válaszolok...

Tudod,hogy ha egy nap kihagyod az antibébi tabit nem biztos a védelem?! És igen felfordult az életem,amikor meghalt a mamám, mert ekkor szembe sültem a ténnyel,hogy koszban,mocskokba,csótányok között éltek. És a nagypapám nem képes egyedül ellátni magát (két agyvérzés után még sincs annyira jól, mint ahogy telefonba mondta. És több mint 300 km-re éltek,nem találkoztunk naponta)

2018. okt. 10. 08:58
 22/22 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt veled azóta munka terén?
2019. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!