Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lépett még le...

Miért nem lépett még le mindenki külföldre az országból?

Figyelt kérdés
Én több mint tíz éve elhagytam az országot, sokszor azon tűnődöm, hogy tiszteletem azoknak, akik kitartóak és maradtak, de néha eszembe jut, hogy vajon miért (azokat kivéve, akik valamilyen kényszerítő körülmény miatt erre képtelenek)
2018. szept. 1. 20:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

Vannak akik tudnak boldogulni itthon is. És ne csak a kormányközeli emberekre gondolj.

Nagyon sok ismerősöm, barátom, rokonom maradt itthon, és jól fizető állásuk van.

Persze vannak páran akik kimentek, de a többség itthon van.

Igaz, hogy dunántúli vagyok ahol talán jobbak a körülmények, de nem gondolnám, hogy csak emiatt.

2018. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Sokan ragaszkodnak a családjukhoz, lakóhelyükhöz. Szerintem egy megfelelően képzett dolgozni szerető ember itthon is jól meg tud élni. Idegen országban szerintem csak másodrangú állampolgár lehetsz!
2018. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
29%
Ne izgulj, ha nem vagy se**nyalo otthon se leszel sose elsorangu...az meg nem az elvegzett munkatol fugg. ez mindenhol igy van, fuggetlen, hogy otthon vagy, vagy kulfoldon.
2018. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem szeretek mosogatni, meg 100 ad rangú állampolgár lenni
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Hát ééééhhnn dupla fizetését sem mennek mert utalom a migráns -okat
2018. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
63%
hogy mindenki csak a mosogatassal van, mast nem ismertek, vagy mi? :-D tanulj nyelvet, szakmat es nem leszel 100ad rangu. rajtad mulik hanyad rangu leszel kulfoldon, nem mason...
2018. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
33%
Köszönjük Emese, nem hiszem hogy bárki is kérdezett volna...
2018. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
faj az igazsag?:-D
2018. szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Nem mosogatoksehil, beszélek két idegen nyelvet és teljesen elégedett vagyok az életemmel...
2018. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
helyes, csak igy tovabb. ugyes vagy.
2018. szept. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!