Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dél-kóreában milyen álláslehet...

Dél-kóreában milyen álláslehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Már régóta ki szeretnék menni oda de nem tudom megérné-e vagy találnék-e munkát. Csak egy érettségim van és ott külföldiként nem tudom mennyi esélyem van.
2018. szept. 8. 13:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlatilag semmi. Egy nyamvadt érettségivel a tartózkodási engedélyt és a szűkséges papírokat se fogod megkapni hogy ott élhess/dolgozhass.
2018. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Gondolom te ott élsz igaz?

Ha ennyire tudod.

2018. szept. 8. 14:06
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az nem árt ha beszélsz kÓreaiul.


Egyébként angol tanárt szinte korlátlan mennyiségben fel tud szívni az ország. Ahhoz hogy angol tanár legyél nem kell diploma csak egy nagyon erős nyelvtudás és pl egy TEFL elvégzése.

2018. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Nem értesz semmihez, nem beszélsz koreaiul, könyörögni fognak neked hogy menj oda :D
2018. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%

@14:06


Pusztán képes voltam arra hogy utána járjak, neked ez nem sikerült.


[link]


kis olvasnivaló


Dél-Korea nem Ausztria meg az Egyesült Királyságok, hogy az kis érettségiddel kimész oda mosogatni.

2018. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

"A 2013 áprilisában aláírt koreai-magyar Working Holiday megállapodás egyedi lehetőséget kínál arra, hogy a magyar fiatalok alaposabban megismerkedjenek a koreai nyelvvel és kultúrával. A programnak köszönhetően a két ország 18 és 30 év közötti korosztályba tartozó állampolgárai összesen 1 évig tartózkodhatnak a másik állam területén, ahol szabadidős és művelődési tevékenységet folytathatnak, utazhatnak, nyelvet tanulhatnak és ideiglenesen munkát is vállalhatnak. A programban való részvételhez Working Holiday vízumot szükséges igényelni, amit a jelentkezők a Koreai Köztársaság Nagykövetségén (Budapesten) tehetnek meg"

És ez mi?

2018. szept. 8. 14:34
 7/31 anonim ***** válasza:
akkor mi a kérdés? hajrá
2018. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok... minek írtad ki a kérdést ha amúgy képes vagy a google használatára?
2018. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

És ti miért nem tudtok normálisan válaszolni egy kérdésre?

Rögtön mindenki támad hogy hülye vagyok meg semmit nem tudok.

2018. szept. 8. 14:46
 10/31 anonim ***** válasza:
Biorobotokat és takarítőnőket keresnek, úgy ahogy itt is.
2018. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!