Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dél-kóreában milyen álláslehet...

Dél-kóreában milyen álláslehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Már régóta ki szeretnék menni oda de nem tudom megérné-e vagy találnék-e munkát. Csak egy érettségim van és ott külföldiként nem tudom mennyi esélyem van.
2018. szept. 8. 13:59
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Mért lennék hülye és mért ne tudnék bármit is?

Azért mert nem írom ide hogy mit tudok az nem azt jelenti hogy semmit.

Te vagy nagyon primitív hogy nem tudod felfogni.

2018. szept. 8. 15:32
 12/31 anonim ***** válasza:
46%
most nem azért, de ha értenél bármihez is, biztos nem itt tennéd fel a kérdésed, hanem mondjuk egy koreai (és nem kóreai) munkával foglalkozó oldalon, akár angol nyelven. de egyet mondok: érettségivel tárt karokkal fognak téged várni...
2018. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Jézusom félre nyomtam a billentyűzeten úr isten mi lesz most, meghalok.
2018. szept. 8. 17:49
 14/31 anonim ***** válasza:
23%
tehát miért is nem koreai oldalakon teszed fel a kérdéseid angolul?
2018. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mert, azt hittem itt is vannak normális emberek akik megtudják válaszolni a kérdésem és talán még olyanok is akik ott élnek, de most már tudom hogy tévedtem és itt csak idióta, bu.nkó, kö..csögök vannak akik semmit nem tudnak.
2018. szept. 8. 19:18
 16/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs okom sírni havi 500 ezret keresek "csak" érettségivel. Te gondolom felét se. Valamit mégis tudhatok nem?
2018. szept. 8. 19:47
 17/31 anonim ***** válasza:
6 Csak egy valamit elfelejtesz: hogy ehhez az ösztöndíjhoz 2 millió Ft-biztosítékot le kell tenned a Dél-Koreai Köztársaság részére, arra az esetre, hogy a hazautazásod biztosítva legyen.
2018. szept. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Miből gondolod hogy ez probléma?
2018. szept. 8. 20:25
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

22 Nem gondoltam, hogy probléma, tájékoztatásul mondtam, mert a napokba tudtuk meg mi is.


Kint szeretik a magyarokat, és van munkalehetőség is, de a legjobb ha beszéled már a nyelvet. kb 2-3 év tanulás után el lehet végezni középfokon.

A Koreai Kultúrális Központ nyelvi kurzusa, meg fél évre 10 azaz 10 ezer Ft. Szóval ha van időd, elszántságod, és akaratod..akkor kezdj bele.

2018. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
23+ És nem mosógatósnak keresnek embert. Viszont azt nem árt tudnod, hogy a koreaiak munkabírása az elég komoly és magas. Tehát nagyon dolgozni kell, hogy helyt tudj állni.
2018. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!