Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikus kezdő fizetése...

Logisztikus kezdő fizetése nyelvtudás és végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Bérügyintézőnek tanultam, több céghez is elküldtem az önéletrajzom. Most behívtak az egyik helyre, fő feladatom lenne a fuvarszervezés. Mondtam, hogy angolul egyáltalán nem, németül nagyon alap szinten beszélek. Azt mondták nem baj, majd betanítanak. 130 ezer nettó fizetést kértem, adnak még havi 15 ezret étkezési utalványba + 100% útiköltségtérítés (esetemben ez 14 ezer forint). Szerintetek ez a fizetés reális? A főnök nagyon meglepődött, láttam rajta, hogy kevesli a 130 ezret. De arra gondoltam, hogy alap nyelvtudással, munkatapasztalat nélkül ez nekem így megéri. Boltba sokkal kevesebbet keresnék. Nem tudom mennyi ezen a területen az átlagos fizetés, ha valaki dolgozott ilyen munkakörbe kérem írja meg. Max. ha betanulok és a 3 hónap próbaidő letelte után úgy döntenek, hogy véglegesre felvennének,akkor egyeztetek a főnökkel és magasabb bért kérek.

2018. szept. 10. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
29%
Egyeztetni max jövőre tudsz, 160-180 reális lett volna. Ma már lépcsőházat se takarít senki ennyiért.
2018. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%

*Max. ha betanulok és a 3 hónap próbaidő letelte után úgy döntenek, hogy véglegesre felvennének,akkor egyeztetek a főnökkel és magasabb bért kérek


Ezt már buktad. Senki nem a saját pénze ellensége, csak te.

2018. szept. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
2+ Emelni nem fognak, max. morzsát, ha már meglépted ezt.
2018. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahol eddig érdeklődtem (közszférába) 120 ezer nettónál többet bérügyintézőként nem kaptam volna. Boltba pedig 92 ezer nálunk a nettó fizetés.
2018. szept. 10. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Hol laksz? Mert ez nagyon függ tőle. Én 1 évet dolgoztam, azt sem a szakmámba, most jelentkeztem egy helyre, ezt a szakmát most tanulom levelezőn, megkértem bruttó 300ezret és megadták. Pedig elötte én minimálbért kerestem, azaz nettó 120-at kaptam, de gondoltam, hogy elmondom, hogy mennyiért dolgoznék szívesen, és az ennyi volt
2018. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kőszegen lakok.
2018. szept. 10. 22:09
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy semmi munkahelyi tapasztalatom nincs még, mert most végeztem az iskolával. Németet is nagyon alapszinten beszélem. Ezért pedig sok helyről már elküldtek, június óta keresek állást.
2018. szept. 10. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

#1 nem hat, mert fele ennyiert:)

ehyebkent picit kevesebb mint realis

2018. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
4 A Logisztika nem közszféra. Teljesen mások a fizetések.
2018. szept. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

*Az a baj, hogy semmi munkahelyi tapasztalatom nincs még


1-2 hónap és kiderül van-e keresnivalód ebben a szakmában, vagy nincs. De ha ennyire bizonytalan vagy, akkor nem lesz könnyű neked. Határozott legyél, a beszédedre figyelj, és ha tudod, hogy igazad van, akkor meg igyekezz, hogy mind a beszéd, mind az írásodban ez tükröződjön. A bizonytalanságot a kollégáid, és az üzlettársaid hamar ki fogják szúrni, és akkor nem te leszel az aki irányítasz.

2018. szept. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!