Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztikus kezdő fizetése...

Logisztikus kezdő fizetése nyelvtudás és végzettség nélkül?

Figyelt kérdés
Bérügyintézőnek tanultam, több céghez is elküldtem az önéletrajzom. Most behívtak az egyik helyre, fő feladatom lenne a fuvarszervezés. Mondtam, hogy angolul egyáltalán nem, németül nagyon alap szinten beszélek. Azt mondták nem baj, majd betanítanak. 130 ezer nettó fizetést kértem, adnak még havi 15 ezret étkezési utalványba + 100% útiköltségtérítés (esetemben ez 14 ezer forint). Szerintetek ez a fizetés reális? A főnök nagyon meglepődött, láttam rajta, hogy kevesli a 130 ezret. De arra gondoltam, hogy alap nyelvtudással, munkatapasztalat nélkül ez nekem így megéri. Boltba sokkal kevesebbet keresnék. Nem tudom mennyi ezen a területen az átlagos fizetés, ha valaki dolgozott ilyen munkakörbe kérem írja meg. Max. ha betanulok és a 3 hónap próbaidő letelte után úgy döntenek, hogy véglegesre felvennének,akkor egyeztetek a főnökkel és magasabb bért kérek.

2018. szept. 10. 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Huncargo-hoz mész? mert ha igen, akkor kösd fel a nacit.
2018. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
É a helyedben megbeszéltem volna velük, hogy most ennyi a bérigényed próbaidőre, de annak lejárta után X összeggel emeljenek. A főnök vagy belement volna vagy nem, lehet mondott volna egy kisebb összeget és kész. Így nem nagyon lesz esélyed magasabb fizetést kapni.
2018. szept. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha te úgy érzed, hogy ez most megfelel és reális, akkor csináld nyugodtan, örülj, hogy szerzel egy kis tapasztalatot. Húzz bele, csináld szépen a próbaidőt. Ha letelt, jó vagy, és kevesebbet keresel, mint a többiek, akkor úgyis kapsz (vagy kérsz) emelést. Ha nem adnak, akkor tapasztalattal mész a következő heylre, ott máris tudsz többet kérni. A jó munkaerőért harcolnak a cégek, tehát hamar realizálódik majd a kereseted, még ha most keveset mondtál is és vesztesz egy keveset.
2018. szept. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 grafno ***** válasza:
Ismerősöm 140e nettót keresett 2004ben hasonló munkakörrel, suli után Budapesten.
2018. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!