Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszul tettem, hogy ennyi...

Rosszul tettem, hogy ennyi fizetési igényt mondtam kezdőként?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálati asszisztens állás


Pályakezdő vagyok felsőfokú közgazdász asszisztens végzettséggel


150 ezer nettót mondtam



Mások szerint 200 at kellett vna ...


Elvárásaik legalább középfokú végzettség,erős excel word tudás , alapfokú angol , terhelhetőség precizitás



Ehhez mérten mondtam ennyit, mert azert nem nagy elvárások és mégsem egy egyetemi diplomát kérő állás ... De mások szerint hulye vagyok majd őrülnek h potom pénz kell nekem ..


2018. szept. 13. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Legrosszabb esetben nem adják meg és kész. Inkább többet mondj, mint kevesebbet
2018. szept. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Realis osszeget mondtal. Egy asszisztens nem fog soha a budos eletben 200 nettot keresni.
2018. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Mondjuk bruttó kellett volna mondanod
2018. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
miért?
2018. szept. 13. 23:35
 5/11 A kérdező kommentje:

profession.hu-n hirdetett állásra jelentkeztem és az oldal maga így írja


Minimum havi nettó fizetési igény Forintban:

2018. szept. 13. 23:46
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Nincs jelentősége, hogy bruttót vagy nettót mondtál azért, mert a munkáltató tudja, hogy melyik mit jelent. Ilyen szempontból semmit nem befolyásol, mivel tisztában van azzal, hogy a nettó mennyi lesz bruttóban, a bruttó viszont mennyi lenne nettóban.
2018. szept. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj, 150 nettó az semmi. Egy Auchan eladó is többet keres... Nem tetted rosszul. de azért ettől több az elvárható.
2018. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
6 is tényleg a munkáltató tudja hogy hány gyerekem van? :O ezt eddig nem tudtam köszönöm!
2018. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

#8: tök mindegy hány gyereked van. Családi adókedvezmény nélkül számolnak ilyenkor. Hiszen azt kérheted saját magad adóbevalláskor egyben, vagy kérheti az egészet a párod.

Szóval lényegtelen állásra jelentkezéskor, hogy hány gyereked van.

2018. szept. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Koszonom mester, annyira bölcs vagy...
2018. szept. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!