Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszul tettem, hogy ennyi...

Rosszul tettem, hogy ennyi fizetési igényt mondtam kezdőként?

Figyelt kérdés

Ügyfélszolgálati asszisztens állás


Pályakezdő vagyok felsőfokú közgazdász asszisztens végzettséggel


150 ezer nettót mondtam



Mások szerint 200 at kellett vna ...


Elvárásaik legalább középfokú végzettség,erős excel word tudás , alapfokú angol , terhelhetőség precizitás



Ehhez mérten mondtam ennyit, mert azert nem nagy elvárások és mégsem egy egyetemi diplomát kérő állás ... De mások szerint hulye vagyok majd őrülnek h potom pénz kell nekem ..


2018. szept. 13. 21:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez így igaz. Láthatóan Ő ért hozzá, míg Te nem nagyon látod át a bérrendszer felépítését, és a hozzá tartozó járulékok helyzetét.


Teljesen lényegtelen, hogy hány gyereked van, a cégnek gyermek nélkül és gyerekesen is ugyanazt a bértömeget kell előteremtenie ha van gyereked, ha nincs. És itt ez a lényeg számára, nem pedig a gyereked száma. Ezért mindegy...

2018. szept. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!