Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát érdemes keresni...

Milyen munkát érdemes keresni rövidtávra (9-10 hónapra)?

Figyelt kérdés

Gimnázium után vagyok és egyenlőre nem tanulok egyetemen. Elképzelhető azonban, hogy egy év múlva jelentkezek valamilyen szakra. Jelenleg nincs tanulói jogviszonyom így a diákmunka nem jöhe szóba.


Ilyen esetben milyen helyre érdemes jelentkezni? Nyílván McDonalds, KFC jöhet szóba. Ezen felül semmi?


Vagy érdemes egy helyre úgy jelentkezni, hogy egyeltalán nem is említem, hogy rövid távra tervezek, és váratlanul pár hónap múlva felmondok? Ez mennyire gáz?


A válaszokat előre is köszönöm!



2018. szept. 18. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is jövőre megyek suliba, addig dolgozom. Bár nekem jelenleg van munkahelyem(vendéglátásban), mostanában akarok váltani a több pénz miatt, nem fogok szólni, hogy csak x ideig tervezek maradni, simán felmondhatsz előtte. Még indok se kell, mert semmi közük hozzá:)
2018. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz idegen nyelven akkor helpdesk, többet fizet mint a meki, meg tapasztalatnak is jobb
2018. szept. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz szó nélkül felállni, miután megszeretnek egy munkahelyen. Menj Mekibe, azt csinálhatod az egyetem mellett.
2018. szept. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!