Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan érdemes állást keresni?

Hogyan érdemes állást keresni?

Figyelt kérdés

Proffession, cvonline, egyik sem válaszol, cégek email címei meg van adva, küldjem el az önéletrajzot, de nem írnak vissza, hónapok óta. Én meg nem ülhetek itthon. Hoygan szerezzek munkahelyet? Vagy ki hogyan szerezte első munkahelyét? Protekciom nincs, végzettségem távközlési techikus

23/F


2018. szept. 20. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Www.profession.hu bereggelesz, kiválasztod az állást, és jelentkezel
2018. szept. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eZ MOST VICCNEK SZÁNTAD? bevagyok regisztrálva, jelentkeztem, nem válaszoltak-
2018. szept. 20. 16:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Olyanra jelentkezz amire jó a végzettséged és a tapasztalatod
2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogyan legyen tapasztalatom? 2 éves képzést csináltam meg okj. Annyi van amennyit tanitottak a suliban:
2018. szept. 20. 16:14
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Akkor olyanra jelentkezz amihez nem kell tapasztalat, amúgy ha e se megy, akkor egyszerű munkát keress, mosogatás rakodás, ilyesmi
2018. szept. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ilyen végzettséged van érdemes lenne a távközlési cégekkel kezdeni, Telekom,Upc, Digi, csak ha nagyokat említsem, de ezeken kívül még van egy csomó helyi szolgáltató.
2018. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz valamelyik gyárba operátornak, ha minden kötél szakad. Legalább tapasztalatot szerzel és lesz egy kis pénzed is.
2018. szept. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!