Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebből a fasultsagbol van kiút?

Ebből a fasultsagbol van kiút?

Figyelt kérdés

Mindig is alacsony, vagy 0 volt az önbizalmam.


Van egy c szakmai német nyelvvizsgam, angolul alapszintű a tudásom és van egy vendéglátás közgazdász diplomám(de tapasztalatom semmi). Mivel nem sikerült ebben elhelyezkednem, elvegeztem a vagyonőr okjt, mert ebben volt lehetőségem elhelyezkedni.

Mindenki mondta itthon és később a munkahelyen is hogy miért vagyonőr vagyok, ennél intelligensebb okosabb vagyok. . 3évig csináltam, szerettem is de nem kerestem más munkát, örültem hogy ez is volt hiába mondták hogy miért elégszek meg ezzel.. Belül nem éreztem késztetést, belefasultam az egészbe és a jövőre nem gondoltam.


2018. szept. 27. 16:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nincs erre triviális válasz. Mármint van kiút, ha keresel, de a megvalósítás már bonyolultabb kérdés. Mondjuk a kérdésedből nem jön át, hogy keresel-e egyáltalán kiutat.


Ha nem zavar, hogy biztosági őr vagy, megfelel a munka, a fizetés, az életmód, akkor nem kell (de attól még lehet) változtatni.


Ha zavar, vagy szeretnél többet/jobbat/érdekesebbet, akkor meg jön a fogósabb kérdés: eléggé akarod ahhoz, hogy jobbat keress? Mert olyan az, mint a csajozás, bár nulla önbizalommal lehet, hogy az sem erősséged. Na mindegy, akkor is olyan: bepróbálkozol egynél (munkahelynél vagy csajnál), simán lehet, hogy észre se vesznek vagy lepattintanak vagy kiröhögnek, meg az is, hogy mázlid van és bejössz. Aztán ha elég sokáig próbálkozol, előbb-utóbb siker lesz, előtte meg lesz n darab kudarc, de az meg mit számít, ha már meglesz a tuti.


Kulcskérdés: az ilyen megkeresésekkor arról kell beszélni, amit tudsz, nem arról, amit nem tudsz. Ezt nulla önbizalommal is lehet. Írd össze előre, hogy mi az, amit tudsz (nyelvet, vendéglátás piaci ismeretet, stb.), és akkor tudod, miről kell beszélni.

2018. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!