Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért ordibál velem idegbajosa...

Miért ordibál velem idegbajosan a főnök mert munkaidőben facebookozom?

Figyelt kérdés

Már többször leordított és lassan kirúgással fenyegetőzik. Ez mennyire jogos?

20/F


2018. okt. 5. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen, nem azért fizet, hogy facebookozz!
2018. okt. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Jogosan, nem bírod ki ugye? Ha letörölné valaki a fosbukodat öngyi lennél? :D:D
2018. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Jogosan van felhaborodva.
2018. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
"mert munkaidőben facebookoz"-ol mi másért ordibálna veled te címeres!
2018. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%

Ordítozni sosem jogos. Ugyanakkor azt hiszem te is érzed, hogy igazából mi a probléma. :)


Mondjuk én azt mondom, hogy ha olyan munkád van, hogy vannak üresjáratok, akkor miért ne facebookozhatnál? Vagy ha nincs üresjárat, de így is elkészülsz mindenre határidőre. De én sajnos nem a te főnököd vagyok.

2018. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Én nem ordítoznék. De már nem dolgoznál nálunk.
2018. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem az a munkád, hogy facebookozz (pl hirdetés/toborzás), akkor jogosan kel ki magából. Gondolom azért ordibál, mert nem az első alkalom volt, amikor rajtakapott.


Amúgy gondolkodj el azon mennyire vagy közösségi oldal függő, mert ez nem egészséges, hogy 8 óra se tudod mellőzni. Én is kajaszünetben veszem elő a telefonom, akkor ránézek, és ennyi.

2018. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Ha munkaköri leírásodban benne van a Facebookozás, akkor hibázott főnököd.

Ha nincs benne, akkor is, mert ordibálás helyett már lapátra kellett volna tennie.

2018. okt. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Volt egy kollégám, mérnök, amikor 14 hónap után felmondott, a gyártósorán bejelentettük, hogy XY felmondott, más lesz helyette, a sori kollégák (akikkel napi több órás munkája lett volna), megkérdezték, hogy ki az az XY .... túlesve a sokkon, elmondtuk hogy nézett ki....

Erre rájöttek ki az: “””” jaaaaa, aki mindig facebookozik”””


Erre mi: <facepalm>

2018. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Social media manager vagy?

Ha nem, akkor tedd szepen le a telefont es termelj. Gondolom valami fiatal gyari melos vagy, de majd be leszel torve, mint a tobbi.:)

2018. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!