Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reális és megbízható...

Mennyire reális és megbízható diplomás fizetések találhatóak a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés

A felvin a különböző szakoknál van 'végzés utáni kilátások' fül, amely tartalmazza a szakot végzettek 2017-es átlagos (gondolom kezdő) fizetését.


pl. [link]


Ezek az adatok mennyire reálisak, jól gondolom, hogy kezdőfizetés-e, vagy esetleg ebbe az átlagban az 5-10 éve a pályán lévő személyek fizetése is benne van?



#fizetés #diplomás #mérnök #nem akarok a mekiben dolgozni :(
2018. okt. 8. 13:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

sehol nincs garantálva, hogy megkapod a felvi.hu-n látott fizetéseket

jó esetben a 80 százalékát megkapod...egy JÓSZÍVŰ munkáltatótól

általános esetben viszont többnyire azt fogják fölvenni akinek a legalacsonyabb a bérigénye

íme a modernkori rabszolgatartás


lehet engem is lepontozni a proliknak,szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogják még saját maguknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

elmondom kérdező, hogy megy ez

az álláshirdetésben (szórólap, netes, akárhol) a fizetés még 200 nettó

az állásinterjún már csak 170 nettó

ha munkába állsz, hónap végén pedig örülhetsz, ha 140 nettót kapsz kézbe

üdv Orbánisztánban!


jújújújú! most engem is le fog pontozni a sok húgyagyú kis kretén, mert szétvertem a rózsaszín vattacukor álomvilágukat, és a csúnya-búnya rögvalóság kemény talajára pottyantak, megütötték magukat, brühühühühü :'(((((((((((

2021. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!