Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyan kerdessel fordulok...

Olyan kerdessel fordulok hozzatok, hogy a jelenlegi helyzetemben hogyan tudom a leghasznosabban gyarapitani a penzem?

Figyelt kérdés
Iden erettsegiztem es sikerult egy nagyon jo munkat talalnom, ami azt jelenti hogy 50ezer forintot keresek hetente. Szerencsesnek mondhatom magam mivel nem kell hazaadnom 1 forintot sem amig a szuleimmel elek, ergo nincs rendszeres kiadasom (a telefonszamlamat fogom innentol magamnak finanszirozni, ami kb 7000forint havonta). Itt jon a lenyeg, van valami otletetek hogyan tudnam ezt a penzt okosan forgatni? Heti 30ezret felre tudok rakni es ezt szeretnem gyarapitani, ami azt illeti a leheto leghatekonyabban (penzugyi termekek nem jatszanak nalam mivel tavaly,,gyakornokként" tanacsadoi pozicioban munkalkodtam, es megvan roluk a sajat velemenyem) . Barmi kis apro okos trukk erdekel. Elore is koszonom a segitseget! :)

2018. okt. 10. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Netto 200 ezer azért nem az a nagyon vastag összeg.

Gránit Bank megtakarítási számlára dobd be, kapsz rá évi 1-1,5% kamatot.

2018. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Gránit Bank megtakarítási számlára dobd be, kapsz rá évi 1-1,5% kamatot."


Jaj, dehogy! Lakastakarekot nyitni a sajat meg a szulok nevere es abba tolja, kap eves 10%-ot.

2018. okt. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Felre ne erts, nem azt mondtam hogy milliomos akarok lenni 3 nap alatt, viszont megertem a nezopontod mivel azt kihagytam a tortenetbol, hogy van 400ezer forint felretett penzem. Persze ebbol se lehet megvaltani a vilagot, de mint irtam apro trukkok is erdekelnek, sot egy kis kockazat is belefer.
2018. okt. 10. 19:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. kommentelo! Ezt remelem poennak szantad. :D
2018. okt. 10. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Az én ötletem .én kb havi 2-milliot keresek vele. Leirom ,de az hogy te mit,adsz el honnan szerzed be,már a te ötleted.

Szoval én tavaly azt találtam ki, hogy csinálok egy facebook webshopot és hirdetem a termékeket hogy eljusson emberekhez.

Tehát fizetni kell ezért a facebooknak.

Itt jön a jo otlet, . Belehet állitani hogy kulfoldiek is láthassák akár egy akár több ország. Tehát pl. USA, Svájc, Luxemburg, 3 gazdag ország. Aztán fizetsz a hirdetésért, pl 100 ezret az kb. 25-50 ezer emberhez jut el a hirdetés.

És pl a.Svájciak gazdagok, tehát megveszik a terméket, én pl masszázsfotelt árulok 100 ezerért szerzem be és 600 ezerért adom tovább.

2018. okt. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Elözö vagyok, Jha és jön a karácsony ;).tehát 10 fotelt én eltudok adni ,az 5 millio ft haszon.
2018. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!