Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérdőív kitöltése pénzért?

Kérdőív kitöltése pénzért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e köztetek olyan, aki már regisztrált olyan oldalra, ahol kérdőívek kitöltéséért fizetnek. Tényleg vannak rendszeresen kérdőívek? És utalják a pénzt rendszeresen? Kicsit félek, hogy becsapnak, nem nagyon bízom a netes oldalaban. Le tudnátok írnk a tapasztalataitokat?:)

2018. okt. 12. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Kamu az egész, jogos az aggodalmad.
2018. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkora átbszás, hogy idáig bűzlik
2018. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
én már csináltam egyszer, azt hiszem bizonyos összegyüjtött összeg felett utalták, 3 ezret kaptam :D zsebpénznek jó volt :D
2018. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Én is összeszedtem belőle pár eurót. :D
2018. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, itt van egy rakás kérdés ezzel kapcsolatban, olvasgass, aztán döntsd el magad, megéri-e? :-)


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kérdőív&kat..

2018. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Marketagent: nagy ritkán küldenek egy-két profilbővítést, kérdőívet, utóbbinak a fele nem kompatibilis az eszközömmel (okostelefon, itt csak az jó, ami a mobilappal kompatibilis), egy kisebb részét csak úgy nem engedik tovább, miután már majdnem végigértem (pedig nem ingadozik a térerőm/adatforgalmam!), és egy kb ugyanekkora részét végig tudom vinni és jóváírják a pontegyenlegemben. 100 pont=1 Euro. Eddig másfél hónap alatt kb 200-250 pontom lett, hát nem ebből fogok meggazdagodni!

De ez volt a "jobb" eset. Egy másiknál is regisztráltam: Mobrog, nekik is megvan a mobilappjuk is. Itt a profilbővítésért még sose kaptam pontot! Ők is kb a fentivel azonos gyakorisággal küldözgetnek kérdőívet. Ez eddig mind kompatibilis volt a telómmal, csakhogy, legtöbbször már az átirányításnál kiírják, hogy a profilom alapján mégse vagyok rá jogosult, vagy hogy már elegendő résztvevő volt (akkor minek küldték el?!). Ha mégis sikerül átirányíttatni magam, akkor valami rejtélyes oknál fogva náluk is elakadok félúton (mégegyszer hangsúlyozom: stabil a térerőm, soha más weboldalnál nem kapcsol szét!), és onnan se vissza, se előre nem enged; újrakezdeni meg nem lehet. Ezidáig (kb egy hónapja) egyetlen kérdőívüket tudtam végigírni, elvileg meg is kaptam rá a pontot, de érdekesmód kerek 0-nak írja azóta is az egyenlegem.

Szóval egyiket se ajánlanám, esetleg előbbit. Ott a kompatibilitási problémát meg lehet oldani, ha valaki nem csak telefonon próbálkozik. De gazdag így se leszel!

2018. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a valaszokat! Igen ettől tartottam én is, amit az utolsó írt. Csak egy kis pluszként gondoltam, nem ebből akarom eltartani magam. Azért körbenézek hátha találok még oldalakat. A válaszokat pedig köszönöm!:)
2018. okt. 12. 18:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek pár ilyen oldalt, a többségnél úgy működik, hogy pontokat gyűjtesz és sorsoláson vehetsz részt. Van egy, amelyiknél a pontok közvetlenül pénzre válthatók és valóban kifizetik (egyszer kiváncsiságból kikértem), de nem egy hatalmas összeg. Kb. két év alatt gyűlt össze 8-10000 Ft körüli összeg.
2018. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én regisztráltam egyre talán 1 éve. Először gyakrabban, utóbbi időben ritkán adnak kérdőívet kitöltésre. Eddig 7 eurót gyűjtöttem össze... :D de még nem nyomtam rá a kifizetésre.
2018. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Két év alatt 10 ezer forint :D

Nem akarok kukacoskodni, de sörösdobozok gyűjtögetéséből a négyszeresét összeszedheted :DDDDDDDDD

2018. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!