Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kérdőív kitöltése pénzért?

Kérdőív kitöltése pénzért?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van-e köztetek olyan, aki már regisztrált olyan oldalra, ahol kérdőívek kitöltéséért fizetnek. Tényleg vannak rendszeresen kérdőívek? És utalják a pénzt rendszeresen? Kicsit félek, hogy becsapnak, nem nagyon bízom a netes oldalaban. Le tudnátok írnk a tapasztalataitokat?:)

2018. okt. 12. 12:21
1 2
 11/14 anonim válasza:

Működik ez, nem kamu. De ha abban az időben elmész dolgozni amit bele foktetsz akkor több mint tíz-hússzorosát megkeresnéd.

Egyszerűen nem éri meg.

2018. okt. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10.: én se akarok kukacoskodni, de ha úgy számolod a sörös dobozokat és azok árát, mint az árfolyamot, akkor lehet, hogy te 10-szeresét is összeszednéd belőle :D

7 euró az kicsivel több, mint 2 ezer forint, közelében sincs 10 ezernek.


Ha valaki szívesen kikukázza a dobozokat és elviszi egy beváltóba, ahol kapsz 3 ft-ot darabjáért, akkor 10 ezer forinthoz kell 3333 db doboz, hajrá!


Egyébként nem akarok, mert nem is lehet szerintem, meggazdagodni belőle, és az, hogy néha kitöltök 1-1 kérdőívet, szinte semmi időbe nem telik.

2018. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ja, volt egy 10 ezres válaszoló is, de a lényeg változatlan.
2018. okt. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12, that may be so. However, elsősorban nem kukázásra kell itt gondolni - én például már abból összeszedek 20 ezret, hogy a horgászok meg a kirándulók után takarítom a szemetet az itteni tóvidéken! Az egyik kedvenc helyem, és okádék ránézni egy-egy nyár után, amikor a városiak szemétlerakónak használják, és széthajigálnak mindent. But that's okay, csorog a zsebükből a pénz, én pedig boldogan bekasszírozom :) ráadásul a nagyobb dobozokkal és üvegekkel lehet duplázni is, szóval 1 darab érhet ám 4 forintot is ;)

Valóban nem leszek belőle Krőzus, viszont folyamatos és állandó pénzt biztosít, hála annak, hogy az emberek jórésze még mindig a civilizáció azon fokán áll, hogy mindent eldob ott és akkor amire nincs szüksége. Kicsi pénz, ezt aláírom, de sok kicsi sokra megy.

Ezekkel a kérdőíves hülyeségekkel az a gond, hogy egyrészt akkor küldenek kérdőívet, amikor...másrészt pedig hogy mire egy értelmes összeg összegyűlne, az oldal megszűnik. Ráadásul rengeteg szőrözés van a kifizetés körül, kell hogy legyen "pajpalod", aztán arról átvezetni a bankszámládra, a bank persze jól lecsípi belőle a maga hasznát...not a good idea.

2018. okt. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!