Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek fogorvos vagy...

Szerintetek fogorvos vagy valamilyen mérnök, melyik szakmával lehet meggazdagodni (saját ház) kocsi?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 22:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
Tessék, kikerestem nektek, a fogorvosok átlagosan havi bruttó 342e Ft-ot keresnek. Ez ha nincs gyerek, nettó 227e Ft-ot jelent. [link]
2018. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 11,


a fogorvosok többsége magánklinikán dolgozik.

Sőt, kvázi Magyarországon nincs ingyenes fogorvosi ellátás.

A fogorvosok, akiket én ismerek, mindegyik kőgazdag, Merci SUV meg ilyeneket bőven menegedhetnek.


A pénzösszeg, amit te írtál, annyit egy kezdő gazdasági diplomás keres miután kipottyant az egyetemről.

2018. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Egy értelmes szakot végzett mérnök (gépész,mecha,villamos) szintén rohadt jó fizuval kezd. Magándoki meg szarrá keresi magát van olyan ismerősöm. Egy 5 perces receptírás is 5.000-tól kezdődik.
2018. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként 11-es az általad linkelt oldalon megnéztem a gépész-villamos mérnököt és majdnem fél milla csak az átlag szóval...

[link]

[link]

2018. okt. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanarról az oldalról a mérnöki fizetést elhiszed, a fogorvosit pedig nem? Vicces.
2018. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen nehéz a felfogásod? Fogorvos szarul keres közalkalmazottként de magánorvosként szarrá keresi magát, és az általad linkelt oldal nem magánpraxist mutat mert arról nem is lehetne átlagbért mondani.
2018. okt. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem nekem van problémám a szövegértéssel. Magánpraxis elkezdéséhez pénz kell, ahogy írtam először is, kevés emberkének van olyan mázlija, hogy a kis feneke alá toljanak egy komplett felszerelést a diplomaosztóra. Így marad a beosztottként gürizés.
2018. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
46%

Kedves 17,


a beosztottként gürizés nem feltétlenül azt jelenti,hogy közszférai alkalmazott.


Rengeteg fogászati magánklinika van, ahol bizony beosztottként is jól kapnak a fogorvosok.

2018. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!