Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha álláshirdetés felhasználói...

Ha álláshirdetés felhasználói szintű MS Office ismereteket kér, többnyire azt is jelenti, hogy tudni kell az Excelben nehezebb függvényeket is? Vagy csak a könnyebbeket? Vagy még azt se várják el, vagy mondják, hogy "Azé' legalább jó lenne. "?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm.

2018. okt. 23. 16:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Már régen tanultam, csak arra emlékszem, hogy volt ilyen FKERES meg VKERES
2018. okt. 23. 16:31
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy pl számítógép felhasználói szintű használata?
2018. okt. 23. 17:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Excel felhasználói szintű ismeretek manapság:

Egyszerű függvények: fkeres, ha, összefűzés, duplikációk szűrése, hónap, nap, stb. ill.ezek kombinációja

Szerkesztés/cellaformázás

Táblázat a táblázatban

Diagrammok közül mindegyik

Kimutatástáblázat és diagram

Nyomtatási kép

Beágyazott objektum oda-vissza más MS Office program

2018. okt. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt a sort

"Egyszerű függvények: fkeres, ha, összefűzés, duplikációk szűrése, hónap, nap, stb. ill.ezek kombinációja"

Nem teljesen értem

De hát akkor csak nagyon alapokat értenek alatta vélhetően, ugye?

Hogy pl kitöltöm a táblázatot, meg összeadom függvénnyel, meg átlagolok; aztán készítek belőle egy diagramot, ugye? És máris felhasználói szinten vagyok? Meg pl talán kivonás lehet még; vagy na jó, még hogy keressem meg, hogy pl az egész táblázatban mondjuk hol 7 az érték? Szal akkor ez még kell, ez még beletartozik? Meg a kivonás pl? Ezeket majd azért átnézegetem, ha meg nem megy akkor majd asszem kérek itt segítséget:)

Ja és ment a zöld:)

2018. okt. 23. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kivonás meg összeadás alapfeladat, nem függvény

Alapfüggvények

Szum, átlag, fkeres, ha, és, min, max, darabteli, stb

Itt vannak kb összefoglalva: [link]

2018. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm, nagyon aranyos vagy:) És akkor ezek szerint, ha ezeket tudom, akkor beírhatom, hogy felhasználó-szintű:) Ment a zöld!:)
2018. okt. 23. 20:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már láttál Excelt akkor felhasználónak számítasz. Majd a gyakorlatban ha nem tudsz valamit rákeresel neten és megnézed. Nem egy nagy cucc az egész
2018. okt. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm!:) Ment a zöld erre is!:)
2018. okt. 24. 13:18
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Így van, frissíts rá és ha kell rákeresel. Minden függvényt nagyon nagyon kevesen ismernek. Több mint 400 van belőle. Az Excel mellet Word és még ezt azt nézz át hogy képben legyél.
2018. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld!:)
2018. okt. 24. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!