Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pultos állás tapasztalat, tanács?

Pultos állás tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Munkát keresek, és találtam egyet, ahol sörözőbe keresnek pultost.

Nagyon nehéz munka? Ugye.a pultos és mixer nem ugyanaz?

20/F


2018. okt. 29. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A csinos lányok előnyt élveznek a pultos állásoknál és több borravalót is kapnak.
2018. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
En voltam pultos diákként, nem olyan rossz, néha taplok az emberek meg sok ostobasagot kell meghallgatni...
2018. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én másod állásban voltam pultos, a szomszéd kocsmába segítettem be hétvégente.

Alapvetően nem rossz, a lényeg hogy tudd kezelni az adott feszültségeket ha balhés vendéget fogsz ki, meg kell hallgatnod a sok hülyeséget amit mondanak és jópofát kell vágnod hozzá. A pultos és a mixer két különböző dolog. A mixer inkább klubokba, különböző szórakozóhelyekre kell ahol kifejezetten erre van igény. Vagy olyan kocsmába ahol külön van az étlap kínálaton koktél és azok bekeveréséhez esetleg kereshetnek olyan embert aki ért ehhez.

Én azt javaslom próbáld meg, alapvetően nem rossz, de lesz mit elviselned, tehát legyen türelmed a bunkó emberekhez, meg persze nem szabad tutyi mutyinak sem lenni, hanem jó kiállásúnak kell lenned, és ne legyél szívbajos sem.


Annyit tanácsként mondok neked saját tapasztalatom alapján hogy mindig legyél kedves, még ha olyan ismerősöd téved be akit szívből gyűlölsz azzal is légy kedves. De mindenre befognak tanítani úgy is.

2018. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Főállásban dolgoznék.

Hát a kiállásrol: nem vagyok egy Schwarzi, de vézna sem. ~190cm vagyok 86-7kiloval.

Türelmem igazábol van, a verekedős balhékat nem szeretem annyira.

2018. okt. 29. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ a helytől. Egészen mások a viszonyok egy kisvárosi sörözőben, egy belvárosi éjszakai szórakozóhelyen, vagy a faluvégi kocsmában.
2018. okt. 31. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez kisvárosi sorozo
2018. okt. 31. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!