Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után mit csináljak?

Állásinterjú után mit csináljak?

Figyelt kérdés

Voltam múlt két hete szerdán egy Interjúzni ami szerintem nagyon jól sikerült. A közvetlen jövőbeli főnököm illetve az osztályvezető volt jelen. A HR-es nem vett részt. Azt ígérték,hogy múlt hét végéig jelentkeznek.


Vártam de nem történt semmi majd pénteken felhívtam a HR-est aki előtte a telefonos előszürést végezte és azt ígérte ezen a héten hétfőn visszahív mindenképpen.


Ma már kedd van. Se, telefonhívás sem pedig e-mail. Segítőkész volt és meghallgatott de már másodszor nem jelentkeznek...


Amikor vége volt az interjúnak úgy gondoltam,hogy ez az állás meg lesz. Minden komolyabb témát érintettünk és pozitív volt a hangulat is. Viszont ahogy telik az idő egyre bizonytalanabb vagyok és megvagyok már zavarodva. Szeretném ezt az állást de idegörlő,hogy nem kapok semmilyen választ.


Érdemes még egyszer érdeklődnöm ? Vagy várjak ? Vagy ezt el kell engedjem ?



2018. okt. 30. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem volt jelen HRes: Nem jelent semmit. Ha a team lead line managere bent volt akkor komolyan vettek.


HRes aki a telefonos szűrést végezte: Valszeg pont csak ennyit. Nem hiszem hogy recruiter/generalista/onboardingos. Ha nagy cégről van szó akkor 3 különböző HRes van az ügyben. Valaki szabadságra ment, nem lenne váratlan.


Telefonáltál: Írtak egy mailt annak aki szabin van, de az meg nem állított be out of officet. Finoman azt is elhintem hogy HRen a leglassabb a meló. Ők csak belsősnek tartoznak felelősséggel, senki sem hajtja őket.


Szóval amit leírtál semmit sem jelent. Lehet megkapod de lehet már eleve volt valaki és alibi interjú volt. Nem csinálnék ebből ekkora ügyet.


Amikor melót keresel heti 2 interjúra nyugodtan menj el, így majd több lehetőség közül választhatsz, esetleg más helyen nagyobb bért kérhetsz.

2018. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen igazatok volt nem engem választottak. Bár rá egy hétre máshol elhelyezkedtem így már nem bánom. Akkor elég rossz érzés volt a visszautasítás. Főleg pályakezdőként magára veszi az ember.
2018. nov. 26. 13:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Az esetemben volt ilyen, hogy 2 hét késéssel jeleztek vissza, mert közben szétesett kicsit az adminisztráció. Ráadásul nem éppen egy minimálbéres pozícióról volt szó. Szóval sok oka lehet a dolognak, szerintem írd le hogy még mindig érdekel a lehetőség, ha esetleg nekik is működne még akkor várod válaszukat.
2018. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!