Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-est felszedni? (jó nő)

HR-est felszedni? (jó nő)

Figyelt kérdés

Voltam interjúzni valahol, az eredményt még nem tudni. Az interjún egy HR-es nő volt, ő vette fel velem a kapcsolatot, behívott, bemutatott a szakmabeli kollégáknak, és együtt beszélgettünk. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, 1-2 héten belül eldől, hogy felvesznek-e, de elég jó esélyt látok rá. Akár felvesznek, akár nem, a HR-es csaj annyira megtetszett, hogy én el akarom hívni. Ezzel nem foglalkoztam az interjú alatt, mert szakmai téma volt, így közömbösen viselkedtem.


Néhány lehetőség van, amik között egyelőre nem tudom eldönteni, mit tegyek. Legszívesebben már most, hogy azóta is beszéltünk, elhívnám randizni, annak reményében, hogy nem lesz ez hatással arra, hogy felvesznek-e, vagy ha lesz is, hátha pozitívan. (habár nem hiszem)

Vagy előbb megvárom, hogy mi lesz az eredmény, aztán ha nem vesznek fel, akkor sima a pálya. Ha viszont felvesznek, akkor kollégák leszünk, és nem tudom, mi lesz.



2018. okt. 30. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindenképp várd meg előbb az eredményt.
2018. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Ez sehogy sem jó.

Ha felvesznek és ráhajtasz, akkor megsérted "A házi nyúlra nem lövünk." szabályt.

Ha visszautasítanak akkor "vesztes vagy", nem fog összejönni vele a kapcsolat.

De most így leírva egyetlen esélyed van: közbe kapsz egy jobb ajánlatot, és erre hivatkozva lemondod az állást. Így talán összejön.

2018. okt. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Estádio de Felchút ***** válasza:
0%
XD
2018. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
Halgass a szívedre! Attól, hogy ott dolgozik mint Hr es nem azt jelenti, hogy nem történhet semmi sem. :)
2018. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%

Az, hogy nálad 10/10-es ő, nála te lazán lehetsz 1/10-es!

Miből gondolod, hogy a leghalványabb esélyed is lehetne?

2018. okt. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#5


Szóval az ember soha ne próbálkozzon nőnél, mert lehet, hogy nem adna esélyt. Miféle logika ez? :D

2018. okt. 31. 08:00
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha megdugod felvételi közben akkor tuti nőnek az esélyeid.
2018. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt kellett volna tenni, csak mások is voltak ott.
2018. okt. 31. 08:13
 9/11 anonim ***** válasza:

HA felvesznek, és amúgy is akkora cégről van szó, hogy több terület van, vagy akár épületek, akkor meg kit zavarna, ha együtt vagytok?

Akár sikerül a felvételi, akár nem, próbáld meg, mert mindig benned lesz a gondolat, hogy valyon eljött volna-e veled, ha elhívtad volna. (az ha kérdés mindig szarabb)

2018. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha megdugod felvételi közben tuti, hogy megnőnek az esélyei annak,, hogy néhány évre lecsuknak! :)
2018. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!