Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme 20 évesen a...

Van értelme 20 évesen a buszsofőr szakmán gondolkodni?

Figyelt kérdés
Az önvezető buszok megjelenése és elterjedése pár éven belül bekövetkezik, ezért félek belevágni pedig kiskorom óta buszvezető akartam lenni.
2018. okt. 31. 19:07
 1/7 anonim válasza:
100%
Jelenleg hiány van buszsofőrökből a BKK/BKV-nál, ki is van plakátolva a buszokon, hogy keresnek buszsofőröket. Nem hinném, hogy az elkövetkező 10 évben annyira elterjednének az önvezető autók és buszok. Persze egy egyetemet el lehet kezdeni bármelyik évben, ha felvételizel, vagy esetleg egy okj képzést, vagy felsőoktatási szakképzést.
2018. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hiába vannak robotok, a gyárakban is vannak még emberek.
2018. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek pár éven belül önvezető buszok, nem kell így beszarni.
2018. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az még vagy 20 év alsó hangon, mire a BKV vált:D

Sőt, így folytatjuk, jó lesz az 30 évnek is.

2018. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár éven belül? LOL

Külföldön sem lesz pár éven belül önvezető busz, itt meg a külföldhöz képest legalább 10-20 éves lemaradással fog csak majd megjelenni. Szóval már szerintem nyugdíjas leszel, mire esetleg kiszorul a buszsofőr munka a piacról. Ha egyáltalán megéled még azt.

2018. nov. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze. Szerintem az önvezető járművektől messze vagyunk(hála égnek). Én is ezen gondolkozom csak 25 évesen. Apám buszsofőr, ő is mindig mondja, hogy jelentkezzek hozzájuk. Egyébként a Volánnál is sofőrhiány van és náluk most ingyen meg lehet csinálni a D jogsit, ha a C megvan. Bkv-nál nem tudom hogy van, de talán ott is hasonlóan. Fizetés se rossz, 300 ezret meg lehet keresni a Volánnál. Bkv-nál azt hiszem még többet.

Nagyon gondolkozom mostanában, hogy jelentkezek a volánhoz, csak egy kicsit parázok mert teherautóval is csak az a 30 órányi tapasztalatom van, amit a C kategóriás tanfolyam alatt vezettem.

2018. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amerikában 20 évesen még most is kiskorú lennél, haha. De a viccet félretéve én azt mondom, amit elterveztél azt próbáld megvalósítani! Az automatizálás még gyerekcipőben jár, az önvezető buszok üzembe állítása nagyon hosszú folyamat. Az is megtörténhet, ha sikerrel jársz, a busz volánja mögül fogsz nyugdíjba menni.
2022. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!