Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha az ünnepek előtt felmondok...

Ha az ünnepek előtt felmondok mennyi az esélye hogy sértődés lesz?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ennyiböl mit lehetne megtudni?

Írd le rendesen, hogy mit akarsz megtudni!

2018. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
50% vagy igen, vagy nem.
2018. nov. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
A mi munkakörünkben pl. December második felétől kb. leáll a cég, mindenki szabira megy, szóval nálunk aligha lenne belőle sértődés.
2018. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy, hogy ki sértődik meg és ki nem, ha már nem dolgozol ott? Amúgy nem is értem, max nem fognak neki örülni, de megsértődni óvodában szokás.
2018. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az mondják, hogy :"El lehet innen menni a f***ba!"

Még soha nem sértődtek meg, ha így tettél.

2018. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Maximum az fog megsértődni akinek helyetted kell dolgoznia, mert embert decemberbe nem fognak találni.
2018. nov. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van.Bár amikor én mentem felmondott kolléga helyet nem mérgelődtem.Inkább örültem hogy volt annyi esze hogy az álmai után menjen.
2018. nov. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!